W Open La Pala Angers rozegramy finał Boilevin / Brouillard (ts3) przeciwko Armagnac / Mannarino (ts1).

Półfinał można było śledzić na żywo dzięki temu zwycięstwu w 2 setach Armagnac / Mannarino przeciwko Durieux / Paumard.

Spotkanie rozpoczęło się mocnym uderzeniem dla Normanów, którym od początku udało się przełamać. Niestety nie udało im się potwierdzić tej przewagi i stopniowo tracili na sile Mannarino. Na boisku 19. Francuz był znacznie bardziej zdecydowany, pozwalając swojej drużynie wyjść do przodu i ugruntować dominację pod koniec seta, wygrywając 6/3.

W drugim secie para Durieux/Paumard ponownie zaczęła dobrze, co postawiło w niepewności rozstawionego z numerem 1. Uzyskały cztery break pointy przy wyniku 2:1 na swoją korzyść, ale nie potrafiły wykorzystać żadnego z nich. Następnie Normanowie załamali się psychicznie, tracąc jedenaście punktów z rzędu i tracąc 5/2, podwójne przełamanie.

Pomimo nikłych nadziei z przerwą para Mannarino / Armagnac zakończyła mecz nowym zamknięciem, ostatecznie wygrywając 6/3 6/4.

Znajdź finał Pala Angers o 14:XNUMX:

https://youtube.com/live/dtNqQkOhDt8?feature=share

Źródło zdjęcia: Martin Delhumeau

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.

Tagi