Wspaniała wiadomość dla naszej młodzieży! Pierwsza edycja Open National Junior odbędzie się 14 i 15 maja we wspaniałym Padel Club du Mas w Perpignan.

Z inicjatywy klubu i Francuska Federacja Tenisowa, będzie on wyjątkowo ostemplowany P500 i dotyczyć będzie kategorii dziewcząt i chłopców U18. Tylko 16 najlepszych drużyn dziewcząt i 16 najlepszych drużyn chłopców zostanie wybranych do składu wyjściowego z meczami klasyfikacyjnymi.

Ten Open odbędzie się dobrowolnie podczas najbliższego P2000, aby młodzi gracze mogli sprawdzić się i jednocześnie spotkać najlepszych graczy padel Francuski. Przybywa, aby wprowadzić nową politykę FFT dotyczące rozwoju padel wśród młodych ludzi i mamy nadzieję, że w najbliższych latach ten konkurs stanie się wydarzeniem, którego nie można przegapić

Cały zespół Mas spotka się za miesiąc.

Opłata rejestracyjna: 25 euro

Zgłoszenia będą dokonywane e-mailem na adres: GENERACJAPADELFRANCJA@GMAIL.COM

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.