Dziś rano, podczas FIP 2016 Lisbon Open w Cascais, nasi francuscy mistrzowie wiosła świetnie walczyli w finale 8e z włoską parą Capitani / Burzi. Doprowadzony 1 do 0, francuska para Scatena / Haziza podniosła poziom gry, aby wygrać drugi zestaw 6 / 4.

W zestawie 3e Włosi zablokowali błędy. Zamienili się w fortecę. Dzięki talentowi włoskiego Capitani znanego już we Francji ze zwycięstwa w Toulouse Open we wrześniu ubiegłego roku, ta włoska góra wydawała się tym razem zbyt skomplikowana, aby się wspinać.

Nasi Francuzi będą jednak mieli okazję zemścić się na świecie, ponieważ Francja jutro zagra we Włoszech. Lepiej było przegrać tę grę, aby wygrać świat nie?

Na Open będzie więcej Francuzów.

W tym Open pozostała tylko nasza francuska para Casanova / Clergue, która rozegra dzisiaj swój mecz na 19h30 przeciwko mistrzom Argentyny EYHERAGUIBEL, M. / OSORO ULRICH, A ... Misja prawie niemożliwa dla naszych Francuzów? W każdym razie, jeśli wyłonią zwycięzców tego meczu, byłby to ogromny wyczyn w społeczności Padel.

Przed tym finałem 8e dla kobiet będziemy transmitować na stronie na Facebooku Padel Magazine spotkanie France Vs Paragwaj odbędzie się w centrali dla świata planowanego w czasie francuskim na 14h30.

Śledź wyniki na żywo także w SETTEO.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.