Rejestracja do pierwszy turniej w historii Ultimate Padel Wycieczka, La Coruna Open, są zamknięte. Patrząc na listy, przynajmniej możemy powiedzieć, że konkurencja trwa pełną parą. Tak naprawdę zarejestrowanych jest 129 par dla mężczyzn i 67 dla pań!

Po stronie mężczyzn do bardzo dobrych par zarejestrowanych już dwa dni temu dołączyły dwa duety na wysokim poziomie: Campagnolo / Gutierrez (TS1) i Leal / Diestro (TS2). Zrozumieliście, w Galicji zapowiada się bardzo, bardzo gorąco.

Jeśli chodzi o kobiety, to Virginia Riera i Sofia Araujo zakończyły rejestrację i zaprezentują się jako rozstawione z numerem 1. Jeśli kierować się logiką, powinniśmy je spotkać w finale z Jessicą Castello i Claudią Jensen. Mecz, od którego już ślinka cieknie, ale jeszcze do tego nie dotarliśmy, najpierw musimy zrobić kilka kroków przed tą dwójką.

Po stronie francuskiej zauważamy, że czterech zawodników zdecydowało się na wyjazd do La Coruny. Wśród mężczyzn Jérémy Scatena tworzy parę numer 31 z Davidem Fernandezem, tuż przed Thomasem Leygue i Ferranem Insą. W przypadku dziewcząt Carla Touly i Camille Sireix tworzą pary odpowiednio 32 i 52 z Kaori Peco i Ainhoa ​​Rodriguez.

Zobacz pełną listę zarejestrowanych ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !