Drużyna Canet International Open, która odbędzie się w dniach 18-22 sierpnia w Théâtre de la Mer, odpowiada na nasze pytania dotyczące tego wspaniałego wydarzenia.

Wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w czasie wakacji i będzie wydarzeniem, którego nie można przegapić dla wszystkich fanów i graczy padel.

W centrum uwagi padel

Padel Magazine : the turniej międzynarodowy padel przez Canet, dlaczego to wydarzenie?

Zespół Open: „To wydarzenie narodziło się z wola gminy Canet-en-Roussillon która od wielu lat promuje sport, zwłaszcza pływanie, ale także piłkę nożną i tenis.

Wiemy, że ważne wydarzenie sportowe wpływa na lokalną gospodarkę i umożliwia promocję potencjału turystyczno-sportowego miasta na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Zbieranie się wokół sportu jest pozytywnym wektorem dla lokalnych urzędników wybieranych w wyborach ze względu na jego aspekt emocjonalny i zdolność do tworzenia więzi lojalności między miejscem a publicznością. Dziś postanawia zainwestować w sport rakiety, która rośnie, padel, który oferuje w swoim wspaniałym kompleksie sportowym przy wejściu do ośrodka. Wybrani urzędnicy turystyki, sportu, ale także stowarzyszenia klubu tenisowego i padel są interesariuszami tego projektu.

W celu zawsze dać widoczność padel i promować nasz sport, to prawdziwa przyjemność przyczynić się do organizacji tego wielkiego wydarzenia. ”

kaczątko padel teatr

Padel Magazine : Jak powstała ta historia? Jaka jest więź, która Cię łączy?

Zespół Open: "Stowarzyszenie DNA Padel, która zarządza wydarzeniem, narodziła się z przyjaźni między 3 osobami o podobnym pochodzeniu, ale każda z nich ma know-how.

David Mateo, twórca układu VIAPADEL, dziś niezbędne;

Franck Binisti, twórca Padel Magazine, która stała się punktem odniesienia w Europie;

Alain Henrywłaściciel i współzarządzający Tennis Squash Padel Le Mas w Perpignan z Frédéricem Tapem, pionierem padel w regionie.

Łączy nas to, że zaczynaliśmy od zera i przekształcaliśmy nasze projekty (tor, miejsce i klub) w referencje w swojej dziedzinie.

Role są dobrze zdefiniowane: David będzie zarządzał częścią konkursową, Franck komunikacją, a Alain koordynuje logistykę. Pomagają nam również Christelle Mateo za część infograficzną i rolę Community Managera.

Cieszymy się, że możemy wspólnie pracować nad tym ambitnym projektem, który zmobilizuje naszą energię do sierpnia ”.

Międzynarodowy turniej na plaży

Padel Magazine : Czym to wydarzenie będzie się różnić od innych? Świąteczna część będzie jednym z płuc tego turnieju?

Zespół Open: „Pierwsza różnica w stosunku do klasycznych zawodów polega na tym, że ten turniej się odbędzie na plaży w centrum miasta od nadmorskiego kurortu Canet, praktycznie od nabrzeża.

następnie nagroda pieniężna jest wyjątkowa. Jest ubezpieczony od ćwierćfinałów i wyniesie łącznie 8 000 EUR, z czego 3 EUR dla zwycięzców. To obiecuje przyciągnąć najlepszych graczy z kraju i ze świata!

Rzeczywiście, atmosfera jest integralną częścią imprezy. Przy 900 miejscach na trybunach celem będzie osiągnięcie uroczysty i widowiskowy turniej, zarówno dla fanów padel, ale także dla tych, którzy odkryją nasz sport. Wiele wydarzeń zostanie zorganizowanych we współpracy z naszymi partnerami, a publiczność będzie mogła wziąć udział w wygraniu prezentów.”

Najlepsi obecni francuscy gracze

Padel Magazine : Jeśli chodzi o organizację, jestem graczem padel, Chcę wziąć udział, jak to działa?

Zespół Open: "Tabela będzie się składać z Zespoły 24. Tylko 16 drużyn będzie miało bezpośredni dostęp, zostaną uzupełnione przez 4 zakwalifikowane drużyny i 4 dzikie karty. Tyle wam powiedzieć, że miejsca będą drogie. Dla 16 drużyn zakwalifikowanych bezpośrednio do finałowego stolika jest to przede wszystkim klasyfikacja World Padel Tour która będzie odniesieniem, a następnie klasyfikacja francuska lub jej hiszpański odpowiednik. Dla tych potencjalnych pretendentów do stołu finałowego, rejestracji można już dokonać telefonicznie pod numerem 06.51.56.29.69.

Dla graczy, którzy nie będą mogli bezpośrednio wejść do stołu finałowego, kwalifikacje odbędą się w klubie Canet 9/10/11/12 sierpnia z oryginalną formułą przez cztery dni. Każdy dzień będzie samodzielnym turniejem, którego zwycięzcy się zakwalifikują. Rejestrując się na cztery dni, mają zatem 4 szanse, aby to osiągnąć!

Zapisy na kwalifikacje będą otwarte w aplikacji Via Padel od poniedziałku 31 maja do 25 lipca".

kwalifikacje międzynarodowe padel 2021

Padel Magazine : Więc może być tak, że mamy najlepszych francuskich graczy, ale nie to ...

Zespół Open: „The będą tam najlepsi francuscy gracze, na pewno. Zaletą miasta jest to, że Canet-en-Roussillon leży bardzo blisko granicy z Hiszpanią. To znacznie ułatwi przybycie najlepszych hiszpańskich drużyn. Wyjątkowe znaczenie nagród pieniężnych będzie miało również duży wpływ na stół. Jesteśmy już w kontakcie z najlepszymi graczami i będziemy stopniowo informować o ich obecności na tym Open… ”

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.