Chociaż dzieli nas tylko kilka tygodni Premier Padel Bordeaux P2we Francji przygotowywany jest kolejny duży turniej: majora Greenweeza w Paryżu, które po raz kolejny odbędzie się na Stade Roland-Garros. Oto jak zabezpieczyć bilety na największe wydarzenie w historii padel w Sześciokąt.

Od 28 września do 06 października 2024 stolica będzie wibrować w rytmie padel. Bilety na zawody są już dostępne i podzielone są na trzy etapy. (Pamiętaj, że za wykupione miejsce, od poniedziałku do czwartku zostanie Ci zaproponowane inne miejsce w kategorii Boxy, Private Boxy, Gold i 1 oraz w piątek w kategorii 1).

Public Greenweez Paris Major Roland Garros 2023

Kwalifikacje (28 – 09)

Dwudniowe kwalifikacje odbędą się głównie na bocznych kortach Rolanda-Garrosa. Tutaj ustanawia się wyjątkową kategorię w cenie 15 €.

1. runda, 2. runda i runda 30 (09 – 03)

Bilety są dostępne od 20 €, a ceny stopniowo rosną w pięciu kategoriach: 1, Złote, Prywatne Pudełka, Pudełka i Przytorowe.

Ćwierć, półfinały i finały (04 – 10)

Kort Philippe-Chatrier stanie się jedyną areną turnieju. Aby wziąć udział w ostatnich meczach, będziesz potrzebować minimum 25 €. Od półfinału górny pierścień ogrodzenia (kategoria 2) będzie otwarty.

Trzy uzupełniające się oferty

Oprócz miejsc ogólnodostępnych dostępne są także trzy oferty: Premia (spersonalizowane powitanie, koktajl i miejsce na Złoto), Grupy/CSE (dla rad zakładowych, klubów i stowarzyszeń sportowych) oraz UFR/PSH (dla osób niepełnosprawnych).

Wszystkie informacje można znaleźć w oficjalnej kasie biletowej.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.