Podczas gdy Dylan Guichard i Bastien Blanqué zmierzą się z fajki po raz drugi w tym sezonie możemy się zastanawiać, gdzie oni są Leo Augsburg et Tino Libak. Dwóch młodych Argentyńczyków, którzy wielokrotnie wyróżnili się w zeszłym sezonie, regularnie opuszcza pierwszą publikację tabel finałowych na portalu Premier Padel. Często pojawiają się dopiero znacznie później.

Dla przypomnienia, Tino Libaak i Leo Augsburger byli największymi przegranymi nowego systemu ranking FIP. Ci, którzy byli odpowiednio na 24. i 17. miejsce, został zepchnięty do 118 i 115 miejsce w rankingu. Te nowe miejsca wymagały od nich przejścia przez etap kwalifikacyjny, jeśli chcieli dotrzeć do stołu finałowego.

Więc gdzie oni są teraz?

Dzięki całkiem dobrym wynikom na początku sezonu Tino Libaak i Leo Augsburger wrócili do czołowej 100-tki świata. Pierwsza zlokalizowana jest przy ul 80-te miejsce rankingu i drugie miejsce w 76-te miejsce. Jeśli nadal są daleko od swojego rankingu na World Padel Tour, jest dla nich coś lepszego fajki.

Czy te rankingi pozwalają im uniknąć kwalifikacji?

Odpowiedź brzmi nie. Dowód, przeciwko któremu dzisiaj zagrają Dylana Guicharda et Bastien Blanqué. Dodatkowo nie mają jeszcze wystarczająco wysokiego rankingu, aby zostać dopuszczonym bezpośrednio do losowania głównego. Na przykład ostatnia para przyznała się bez wild-cardw Premier Padel Asuncion P2, to Cristian Gutierrez (54) i Jorge Ruiz (64).

Do celu jeszcze trochę brakuje fajki aby uniknąć zakrętów previa. Ale na razie znajdziemy ich dopiero w drugiej rundzie kwalifikacji w Paragwaju!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.