Kontuzja łydki Belasteguina przesunęła wielki debiut pary utworzonej przez „Bossa” i Juana Tello.

Argentyńczycy, którzy mieli rozpocząć wspólną przygodę w Belgii, zmuszeni byli przełożyć swoją premierę.

Na szczęście oczekiwanie dla graczy trwało ostatecznie krótko, ponieważ mieszkaniec Pehuajo i „El Gato” mają rozegrać swój pierwszy wspólny mecz w tę środę. Niestety nie jest to jeszcze pewne, gdyż deszcze zakłócają przebieg zawodów program powstała w Andaluzji.

Tradycyjnie mecze zostaną wznowione o godzinie 13:00, a Bela i Tello będą mogli już dziś po południu postawić wspólne pierwsze kroki na torze 2 przeciwko Juanowi Cruzowi Belluati i Miguelowi Lamperti. To w 100% argentyńskie starcie odbędzie się tuż po meczu o 13:00, w którym Goenaga / Zapata zmierzy się z Santigosa / Sanchez Chamero.

Więc prawdopodobnie spotkamy się około 15:00, aby śledzić świetny debiut pary Belasteguin / Tello. Zostawiamy link do śledzenia spotkania ICI.

Wszystko, co musisz wiedzieć o środę:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !