Chcesz dać z siebie wszystko bajadajest pod marokańskim słońcem? W maju 2024 znajdź liczne oferty i skontaktuj się z operatorami, agencjami, akademiami, trenerami i klubami bezpośrednio na wiodącej platformie sportów rakietowych: Racket Trip.

Praktyki padel w Marakeszu

Padel Duch, specjalista od wycieczek sportowych do Maroka, zanurzy Cię w całkowitym zanurzeniu w Marrakeszu. Pod kierownictwem Aurélien Rambaud firma oferuje kilka 4-dniowych (3-nocnych) kursów łączących sport, relaks i odkrycia kulturalne. Oto dostępne sloty:

– od 20 maja 2024 r

– od 23 maja 2024 r

Praktyki padel w Agadirze

Padel Jedno doświadczenie oferuje szkolenia padel we Francji i Maroku ze znanymi autokarami z padel Francuzi jak Julien Pès, Hicham Majdoubi, Nicolas Trancart i Loïc Le Panse.

Na maj struktura oferuje pakiety szyte na miarę, ale będzie to konieczne poczekaj do czerwca, aby skorzystać z oferty „pod klucz”.

Padel Spirit oferuje również 100% staży padel w stolicy Souss. To ta sama formuła, z podziałem pobytów na cztery dni:

– od 20 maja 2024 r

– od 23 maja 2024 r

Padel Marrakesz Agadir Maroko Staż

Już niedługo staże w Dakhli?

Równolegle padel kontynuuje ekspansję w Maroku. Podczas gdy Puchar Interkontynentalny AICP toczy się obecnie na południu kraju, pojawia się kilka projektów. Po Marrakeszu i Agadirze Dakhla powinna być trzecim miastem, w którym zostaną zorganizowane staże, a na rok 2024/2025 zaplanowano trzy nowe lokalizacje. Decyzję ogłosił Yanja El Khattat, prezydent regionu Dakhla-Oued Eddahab. „The padel ma przyszłość w Dakhli”, zwierza się temu, kto chce rozwijać turystykę sportową na swoim terytorium. Ciąg dalszy nastąpi…

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.