Chcesz udoskonalić swoją technikę w „Krainie Terangi”? W 2024 roku znajdź liczne oferty i skontaktuj się z operatorami, agencjami, akademiami, trenerami i klubami bezpośrednio na pierwszej platformie sportów rakietowych: Racket Trip.

Klub sportowy La Palmeraie, partner premium

Kompleks gaj palmowy oferuje wspaniałe wrażenia w Saly, nadmorskim kurorcie na południe od Dakaru. W idyllicznym otoczeniu masz możliwość połączenia lokalnej turystyki i padel intensywne, wszystkie prowadzone przez uznanych trenerów. Program, który powinien być odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i najbardziej doświadczonych.

Le padel to główna działalność tego klubu, który organizuje kursy od września do grudnia 2024 roku.

Dostępne oferty:

Du 13 września do 24 listopada 2024 rFormuła ta łączy w sobie coaching, mecze i przygotowanie fizyczne.

Du 2 września do 17 listopada 2024 rPrzez cały tydzień kurs ten zapewnia wyjątkową opiekę profesjonalnego trenera.

Du 2 września do 24 listopada 2024 r, ta opcja daje Ci czas na trening i zwiedzanie atrakcji turystycznych, których nie można przegapić (Lac Rose, Sine Saloum itp.).

Du 22 do 30 października 2024, doskonal swoje umiejętności z Pierrem Lamoure, kierownikiem technicznym ds Padel Klub Vals Axarquia de Torre del Mar i zwycięzca 22 turniejów drugiej kategorii.

Inne daty zostaną ogłoszone później. Można skontaktować się bezpośrednio z klubem ici.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.