Une chcę stażu padel w maju w Hiszpanii, kierunek Madryt, Barcelona, ​​​​Malaga, Marbella, San Sebastian, Teneryfa, a nawet Bilbao? Znajdź liczne oferty i skontaktuj się z operatorami, agencjami, akademiami, trenerami i klubami bezpośrednio na wiodącej platformie sportów rakietowych: Racket Trip

Praktyki padel w Barcelonie

Kto nie wie OSS Barcelona, specjalista ds. organizacji stażowych padel w Castelldefels (15 km od Barcelony), oferuje liczne szkolenia padel (tenis i tenis plażowy też!) oraz pakiety, które różnią się w zależności od przyjemności. Oferowane są 3 czasy trwania:

Praktyki padel do Madrytu

 • X3 Padel

X3 Padel stała się jednym z ważnych graczy w Madrycie w organizacji staży. Pod przewodnictwem Stephana Rodrigueza, dobrze znanego we Francji z funkcji kierownika Komisji padel TCM5 w Lyonie, oferuje staż padel można dostosować w ciągu trzech dni.

Dla fanów obwodów Premier Padel (P1 Premier Padel Madryt) i szkolenia padel, to może czas to sprawdzić termin od 5 do 9 września 2024 r...

 • STAGE Padel Madryt

Struktura "STAGE Padel Madryt” regularnie oferuje oferty przez cały rok. Od 20 maja w ofercie kilka pakietów trwających od 3 do 5 dni.

 • Padel Wydarzenia meczowe

Harold Bernard to jedno z imion padel Francuski. Zawodnicy, trenerzy i menadżerowie licznych ośrodków szkoleniowych padel, jest on źródłem „Padel Wydarzenia meczowe„, operatora specjalizującego się w szkoleniach padelgłównie we Francji i Hiszpanii. Departament Opieki Społecznej w Madrycie następny lipiec. Ale daty mogą zostać ujawnione wcześniej. Skontaktować się z nimi!

Praktyki padel w San Sebastián

 • Sport do B

Kierunek San Sebastian z Sport do B, struktury szczególnie aktywnej w Hiszpanii, która działa również m.in Marbella. Oferty rozpoczynają się 17 maja i trwają trzy dni.

 • Sportowy prestiż

Jeden z wiodących operatorów i specjalistów w zakresie szkoleń padel w rejonie San Sebastian jest oczywiście „Sportowy prestiż”, która oferuje oferty à la carte, ale także szkolenia padel która już niedługo ujrzy światło dzienne.

Praktyki padel w Maladze i Marbelli

 • Padel Staże w Maladze

"Padel Stages Malaga” to operator specjalizujący się w pobytach padel w Maladze. Przez cały rok oferuje szkolenia padel. Następny następny czerwiec.

 • Sport do B

Niedaleko Marbelli można też liczyć na ofertę Sports to B pod adresem San Pedro Alcántaraz ofertą czterodniową.

Praktyki padel w Bilbao

Padel Stuff jest jednym z najważniejszych operatorów w Bilbao. Założyciel jest dobrze znanym nazwiskiem w środowisku zawodowym, ponieważ jest byłym 25. graczem na świecie, Andoniego Bardasco. Bardzo regularnie wraz ze swoim zespołem prowadzi szkolenia padel przystosowany. Pod koniec maja staż padel Będą oferowane. Pozostawanie w kontakcie !

Praktyki padel na Teneryfie

La Toupie Bleue jest pionierskim europejskim biurem podróży oferującym staże padel od wielu lat pod klucz (2017). Specjalista ten oferuje pakiety stażowe głównie na Wyspach Kanaryjskich i obiecuje liczne oferty stażowe pod koniec maja i w czerwcu. padel (przez cały rok, na wyspie wiecznej wiosny).

U operatora nie brakuje innych kierunków do Hiszpanii:

 • Barcelona
 • Gran Canaria
 • Salou 
 • Sewilla
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.