Holandia, kraj słynący z zamiłowania do surowego śledzia lub z drużyny piłkarskiej „Oranje”, nie jest garbem, jeśli chodzi o padel. Skup się dziś na kompleksach padel z Amsterdamu!

W ramach projektu padellers

Amstelpark

Grupa "W ramach projektu padellers” ma dwa kompleksy, które przyciągają nasz wzrok. Pierwszy zlokalizowany na terenie dawnego AmstelparkPadel, składa się z 5 kortów zewnętrznych, usługi cateringowej oraz strefy przeznaczonej na zabiegi. Idealne miejsce do zabawy, organizowania imprez lub turniejów, brania udziału w kursach lub kursach, z pyszną przekąską i drinkiem na zakończenie!

Korty są otwarte 7 dni w tygodniu, istnieje oczywiście możliwość wypożyczenia sprzętu, takiego jak pale i bale. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:8 do 23:8 oraz w weekendy od 21:XNUMX do XNUMX:XNUMX

W ramach projektu PadelAmstelpark

Amsterdam Zachodni 

Drugi ośrodek należący do W ramach projektu Padellers, to Amsterdam-Zachód. Składa się z 6 krytych kortów, serwisu restauracyjnego i obszaru zarezerwowanego na zabiegi (jak na terenie Amstelpark), a większość oferowanych opcji/usług jest podobna. Jedyną różnicą jest to, że klub ten ma większą liczbę kortów, a także dość duże miejsce parkingowe, co pozwala na zaparkowanie pojazdu bez większych trudności.

Centrum czynne jest 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7:08 do 00:23!

W ramach projektu padelAmsterdam Zachodni

Peakzpadel Sloterdijk

Kompleks padel w wyjątkowym miejscu, marzysz o tym? Peakzpadel zrobił to! Ten kompleks znajdujący się pod dworcem Sloterdijk nie przypomina żadnego innego na świecie. To jest unikalne. Wyjątkowy, ponieważ znajduje się dokładnie pod linią kolejową 10/11 tej stacji Sloterdijk. Wyjątkowy, ponieważ składa się z 5 kortów (4 są zadaszone, a 1 całkowicie na zewnątrz). Wyjątkowy, ponieważ z dachem powyżej 11 metrów jest to najwyższa wysokość zabaw na świeżym powietrzu w Holandii.

szczytpadel sloterdijk

Jeśli więc jesteś w Amsterdamie i chcesz uderzyć piłkę z przyjacielem, te kluby zapewnią Ci najlepsze możliwe ustawienie, aby jak najlepiej wykorzystać grę!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.