Zostajemy na południu Francji, ale tym razem opuszczamy Narbonne dotrzeć do prefektury Hérault, Montpellier ! Niedaleko Place de La Comédie znajduje się kilka klubów padel, stacjonarnie, ale także na obrzeżach!

Kierowanie kompleksami padel z Montpellier… ale także z okolic!

Tenis ASPTT Montpellier Padel

ASPTT-MONTPELLIER-PADEL

L 'ASPTT Montpellier to przede wszystkim klub tenisowy, w którym się znajdujemy 18 kortów : 5 gliniastych, 7 zielonych, 4 trawiaste, 2 zakryte. Jednak już na samym początku klub zdecydował się na montaż dwa utwory padel na wolnym powietrzu, aby rozszerzyć swój katalog.

Le padel przyjąłem dobrze, klub zdecydował się dodać dwa dodatkowe utwory. Dziś liczba kortów wynosi cztery, a klub regularnie organizuje turnieje. Kursy oferowane są również osobom, które chcą:

Kontakt:

ASPTT Montpellier, Langwedocja Roussillon, Francja

04 67 64 29 55 – grammonttennis@gmail.com

Tenis ASPTT Montpellier Padel

Moje Centrum Palavas

My Center Palavas to jeden z kultowych kompleksów w padel na południu Francji, ponieważ w tym roku klub wygrał Interclubs 2024 (kategoria kobiet) i uzyskała trzecie miejsce wśród mężczyzn !

Klub ma cztery utwory padel wnętrz et cztery utwory padel na wolnym powietrzu. Do tego dochodzi sześć kortów tenisowych. Oczywiście My Center Palavas organizuje przez cały rok liczne turnieje i kursy i będzie mile widziane Cupra Padel Wycieczka 13 lipca.

Kontakt:

Avenue Abbé Brocardi – Plaine des jeux – 34250 Palavas Les Flots

09.77.38.54.82 – mycenterpalavas@gmail.com

Moje Centrum Palavas

Moje Centrum La Grande Motte

Nowy klub padel z grupy My Center, obecnie La Grande Motte padel z 4 utworami padel na wolnym powietrzu.

Znajdziesz wszystkie informacje: ICI

MiastoPadel Montpellier-Castelnau

Miasto Padel Montpellier

Rok temu dzisiaj na terenie padel ponownie były zadowalająceMiastoPadel Montpellier-Castelnau, po miesiącach pracy. Kompleks składa się z 6 boisk do piłki nożnej wnętrz, 2 pola na wolnym powietrzu et 6 pól padel wnętrz.

Nieco na obrzeżach miasta, UrbanaPadel Montpellier-Castelnau oferuje wysokiej jakości sprzęt, jak we wszystkich innych UrbanachPadel we Francji !

Kontakt:

400 Av. Marcel Dassault, 34170 Castelnau-le-Lez

04 67 69 93 27 – montpellier@urbanpadel.fr

MiastoPadel Montpellier-Castelnau

Tennis Club Mauguio

5-padel mauguio-1

Le Tennis Club Mauguio, położony w samym sercu winnic, oferuje pięć utworów padel na wolnym powietrzu, aby móc jak najlepiej wykorzystać południowe słońce i śpiew cykad! Klub posiada również kompletny katalog do nauczania padel : trzech wykwalifikowanych nauczycieli do inicjacji, lekcji indywidualnych i grupowych, szkoła im padel dla dzieci i młodzieży oraz kursy w okresie wakacji szkolnych i turnieje na wszystkich poziomach.

Obok padel, klub tenisowy Mauguio ma również dziewięć kortów tenisowych!

Kontakt:

182 rue Henri Barbusse 34130 Mauguio

06.25.29.52.43 – tcmauguio@gmail.com

Tennis Club Mauguio

SUD PADEL Bel Air

Południe-Padel

Le Południe Padel Bel Air jest klubem padel, w okolicach Montpellier, z czterema stokami narciarskimi padel na wolnym powietrzu. Kompleks podjął decyzję o zainstalowaniu oficjalnego terenu kompleksu World Padel Tourz urządzeniami najnowszej generacji. Z czterech obszarów zewnętrznych trzy są panoramiczne, a jeden jest w pełni panoramiczny.

Oprócz tego padel, Południe Padel Bel Air oferuje także inny modny sport rakietowy… pikle ! W starym hangarze zainstalowano dwa korty, dzięki czemu możliwe było posiadanie kortów wnętrz, przejezdny przez cały rok.

Kontakt:

100 Rue Super Nova 1987, 34570 Vailhauquès

09 67 05 92 81 – południepadel@ Gmail.com

SUD PADEL Bel Air

Klub tenisowy Baillargues

Centrum Klub tenisowy Baillargues zawiera pięć utworów padel, w tym dwa klasyczne i trzy panoramiczne. Co więcej, klub zostanie wyróżniony organizację swojego pierwszego P1000 ! Równolegle z tym turniejem odbędzie się także P500 kobiet.

Oprócz swojej oferty padeljak sama nazwa wskazuje, na terenie kompleksu znajduje się siedem kortów tenisowych. Klub oferuje także szkołę im padel, kursy, ale także turnieje!

Kontakt:

Chemin du Pradas 34670 Baillargues

04 67 87 10 50 / 06 99 45 10 50 – kontakt@tennispadelbaillargues.fr

Klub tenisowy Baillargues

Świątynia Sport Lunel

świątynia-sportu-padel

Le Świątynia Sportu w Lunel oferuje w swoim ramach dwie flagowe aktywności: piłkę nożną oraz padel. Klub posiada także boisko do piłki nożnej najnowszej generacji cztery pola padel na wolnym powietrzu.

Na terenie kompleksu organizowane są turnieje, ale także liczne zajęcia, takie jak na przykład turnieje rekreacyjne dla ojców i synów!

Kontakt:

1446 Avenue du Vidourle, 34400 Lunel

04 67 50 60 77 – tdslunel@yahoo.com

Świątynia Sport Lunel

Brakuje klubu? Chcesz zobaczyć swoje na Padel Magazine ? kontakt@padelmagazyn.fr

  • Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do katalogu klubów padel :

https://padelmagazine.fr/annuaire-des-clubs/

  • Blog klubu padel :

https://padelmagazine.fr/categorie/clubs/actus-padel-clubs/

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.