Podobnie jak większość dużych miast na południu Francji, Narbonne ma prawo do wielu kompleksów padel w swoim mieście i na jego obrzeżach. Kompleksy są często przepełnione, nawet latem, kiedy temperatury potrafią sięgać rekordów!

Chodźmy i odkryjmy różne kluby w mieście!

Obszar Padel Klub Narbonne

teren-obszar-padel-klub-kryty

L 'Obszar Padel Klub Narbonne jest kompleksem 5 utworów, nieco na obrzeżach miasta. Teren jest zadaszony, ale ściany można zdjąć, co umożliwia przepływ powietrza, szczególnie w letnie dni, kiedy jest gorąco.

Strefa Padel Klub Narbonne ma jego akademia, aby nauczyć się grać padel od najmłodszych lat i oferuje liczne turnieje w sezonie !

Kontakt:

Route de Perpignan, 11100 Narbonne

06 40 84 24 51 – powpadelklub@gmail.com

Obszar Padel Klub Narbonne

Zestaw Padel Narbonne

Zestaw Padel Narbonne

Le Zestaw Padel Narbonne to nowy kompleks, w całości kryty, składający się z sześć tras panoramicznych, który został otwarty w zeszłym roku w Narbonne. Na czele tego projektu: Théo Barthe, Sébastien Reynes i niejaki Loïc The Panse.

Oprócz tego, że jest otwarty 7 dni w tygodniu, Set Padel Narbonne również organizuje mnóstwo turniejów. W pierwszym roku istnienia klub zaoferował nawet swój pierwszy P1000, a także Krajowy Turniej Młodzieży (TNJ) w lutym ubiegłego roku!

Kontakt:

19 Rue de St Germain, 11100 Narbonne

07 86 08 77 31 – kplpadel.rs@gmail.com

Zestaw Padel Narbonne

Centrum wewnętrzne Narbonne

padel-narbonne

Centrum wewnętrzne to kompleks multisportowy, w którym padel jest pogrupowany z innymi sportami rakietowymi i piłkarskimi. Znaleźliśmy dwa utwory padel pokryty, trzy sale do squasha, boisko do piłki nożnej 5-osobowej, boisko do piłki nożnej 3-osobowej oraz boisko do jorkyballu.

Indoor Center to idealny klub do uprawiania sportów rekreacyjnie, w świątecznej i przyjaznej atmosferze!

Kontakt:

26 Francis Aston Street, 11100 Narbonne, Francja

04 68 43 95 56 – indoor.center@orange.fr

Centrum wewnętrzne Narbonne

Brakuje klubu? Chcesz zobaczyć swoje na Padel Magazine ? kontakt@padelmagazyn.fr

  • Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do katalogu klubów padel :

https://padelmagazine.fr/annuaire-des-clubs/

  • Blog klubu padel :

https://padelmagazine.fr/categorie/clubs/actus-padel-clubs/

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.