Chociaż nie widzimy wielu chilijskich graczy w dużych turniejach padelChilijczycy pasjonują się tym sportem. Od lat 90., od momentu sprowadzenia zSrebrzykThe Padel zyskał zwolenników w Chile.

Oto 3 wysokiej jakości kluby, w których możesz ćwiczyć Padel w Santiago de Chile.

Miejsce Padel

Ten klub sportowy poświęcony padel, znajduje się w dzielnicy „Los Condes”. Szczególnie w klubie Oriente, który posiada również boiska do piłki nożnej. Na sztucznej murawie znajdują się w sumie trzy szklane korty, które pozwolą Ci ucztować na niej padel.

Wszystkie rezerwacje można dokonać online bezpośrednio na ich stronie internetowej.

Wysoki Padel

Przywiązany do doskonałości i miłości do sportu, klub Alto Padel oferuje swoim klientom cztery korty zewnętrzne wyposażone w najlepszą technologię do uprawiania padel. Oświetlenie LED, siatka zapobiegająca urazom, sztuczna murawa, panoramiczne tło i 12-centymetrowe szkło hartowane to znaki rozpoznawcze tych czterech kortów na najwyższym poziomie.

Klub oferuje padel na wszystkich poziomach i doskonałe rozwiązanie do ćwiczeń padel jeśli nie masz partnera do zabawy. Dzięki inicjatywie „Graj” gracz rejestruje się w bazie danych, gdzie publikuje swoją dostępność i znajduje innych graczy, których harmonogramy mu odpowiadają, aby rozgrywać mecze!

Pasco Padelwysoki Padel

 

Początki praktyki Padel w Santiago odbyły się w tym klubie znajdującym się w El Aguilucho. W 1977 roku ten rodzinny klub tenisowy stawiał pierwsze kroki witając fanów sportów rakietowych. Dopiero na początku lat 90. klub zbudował dwa korty padel pod wpływem Argentyńczyków.

Obecnie klub dysponuje boiskami do siatkówki, pięcioosobową piłką nożną oraz trzema kortami tenisowymi. padel wewnętrzne syntetyczne z oświetleniem LED. Rodzinna atmosfera i zdrowa rywalizacja to wartości, które reprezentują ten klub, pioniera padel w Chile.

Santiago plazas

Kolumbijczycy to uwielbiają padel ! Więc tak, nie jesteśmy najlepsi, ale najważniejsze jest uczestnictwo. Zrozumiałeś, jestem Chico, który pochodzi z Bogoty i zamierzam zaznaczyć padel mojego odcisku z Padel Magazine.