Jak w każdym dużym, szanującym się hiszpańskim mieście, istnieją kluby padel wszędzie wokoło Wartościowość. Padel Magazine wybierz 4 kluby do gry w mieście Turia.

7 Padel

Ten klub zawdzięcza swoją nazwę 7 kortów krytych, ale rozbudowa klubu umożliwiła budowanie 4 dodatkowe tory. Nazwa traci na znaczeniu, ale nie ma to niezadowolić „Valenciano.as”.

Usytuowany niedaleko historycznego centrum, ten klub jest idealny, jeśli przejeżdżasz Wartościowość i chcesz bawić się w pomieszczeniu.

Po więcej informacji, odwiedź witrynę, klikając tutaj.

Adres: Polígon Industrial de Vara de Quart, Carrer dels Llanterners, 6, 46014 Valencia, Hiszpania.

7 padel Walencja

Polideportivo Malilla

Proste i wydajne! To publiczne centrum sportowe oferuje platforma rezerwacyjna bardzo łatwy w użyciu, który pozwala na zabawę 90 minut dla mniej niż 5 euro na osobę !

To infrastruktura zewnętrzna w bardzo dobrym stanie, która pozwoli Ci się cieszyć padel, słońce w obniżonej cenie i rzut kamieniem od bardzo modnej dzielnicy Russafa.

Aby zarezerwować kort, po prostu kliknij tutaj !

Adres: Carrer de Bernat Descoll, 21, 46026, Walencja, Hiszpania

padel-valencia-polideportivo-malilla-pistas-jugar-matchpoint

Cieszyć się! Samaranch

Jeśli chcesz się bawić padel w bardziej szumnym środowisku możesz wybrać klub Enjoy! Znajduje się niedaleko Miasto Sztuki i Nauki, ten klub jest łatwo dostępny.

cechy 10 sądów padel (7 pół-wewnętrznych i 3 zewnętrzne), to centrum oferuje wiele usług, które pozwolą Ci ukończyć grę padel wycieczkę po podgrzewanym basenie, jacuzzi, saunie panoramicznej lub sali fitness. Bardzo kompletna przestrzeń dla dzieci jest również dostępny.

Zarezerwuj teraz, klikając tutaj.

Adres: Avenida de Francia, s / n 46023 Walencja, Hiszpania

padel ciesz się Walencją

Club of padel Carpesa

Zlokalizowany wNa północ od miasta, w sąsiedztwie Poble Nou, klub Carpesa pozwala na zabawę na świeżym powietrzu na kortach z oknami, ale także na niektórych kortach staromodnych, ze ścianami.

Un Bardzo ładny dom, une aplikacja łatwy w użyciu do rezerwowania slotów i przystępne ceny zdobyć przewagę nad padel à Wartościowość.

Aby zarezerwować kort, kliknij tutaj.

Camino Carpesa Moncada, 2, 46025 Walencja, Hiszpania

Rzeka Turia przecinająca miasto została osuszona kilkadziesiąt lat temu. Urząd miasta Valence zdecydował o utworzeniu piękny park przeprawowyposypanepubliczne obiekty sportowe. Ten spacer jest szczególnie przyjemny i można korzystać z większości obiektów sportowych, w tym niektóre sądy padel zarezerwować !

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.