Często słyszymy, że południowy zachód jest bardzo aktywnym regionem w padel. Czy może to wynikać z bliskości naszych hiszpańskich sąsiadów? Pewno. Ale pewne jest to, że departament Pyrénées-Atlantiques oferuje wiele możliwości zabawy padel. Odkryj różne kluby w dziale i przejdź do tego, który najbardziej Ci odpowiada!

Klub tenisowy Luzien

Tennis Club Luzien to wspaniały klub tenisowy, który oferuje dwa padel. Jest jednym z pierwszych, którzy wyruszają na padel we Francji i obecnie ma dużą liczbę członków. Turnieje, inicjacje i inne aktywności zadowolą lokalnych miłośników.

Szczegóły kontaktu:
550 route d'Ascain, 64500 Saint-Jean-de-Luz
+05 (59) 26 48 01
Klub tenisowy Luzien

Padel Fabryka

Padel fabryka

Padel Fabryka to w 100% centrum padel znajduje się u bram Pau. Ośrodek posiada 4 kryte tory, a także budynek klubowy. Padel Factory posiada system wideo i punktacji, abyś mógł grać jak zawodowcy. Klub może również organizować imprezy publiczne lub prywatne.

Szczegóły kontaktu:

5 chemii Fourcet, 64230 Lescar

+06 (25) 83 72 49

Padel Fabryka

Tennis Club of Pau

padel klub tenisowy pau

Tennis Club de Pau oferuje dwa korty tenisowe padel pół kryty. W aglomeracji jest pierwszym klubem, który rozpoczął przygodę padel.

Szczegóły kontaktu:

Boulevard du Cami Salié, 64000 Pau

+05 (59) 30 41 78

Tennis Club of Pau

Centrum sportowe - Padel Les Bruyères

Centrum Sportif Les Bruyères oferuje cztery tory padel kryty… ale nie tylko! Zapewnia również kort do squasha, bibelot, dom klubowy z widokiem na korty padel. Jest też strefa kulturystyczna oraz strefa wodna z basenem, spa, łaźnią turecką i sauną.

Szczegóły kontaktu:

79 bulwar de la Paix, 64000 Pau

+05 (59) 02 50 02

Centrum sportowe - Padel Les Bruyères

Padel Klub Rugby Park 64

Rugby Park 64 nowe boisko dywanowe WPT

Le Padel Rugby Park 64 to unikalny kompleks sportowy we Francji o powierzchni 3800m2, z częścią barową i 4 boiskami do piłki nożnej. padel : dwa półzadaszone i dwa wewnętrzne!

Dla fanów rugby będzie to również nirwana z zadaszonym obszarem zarezerwowanym do ćwiczeń. Jest też dojo, squash, strefa kulturystyczna dla wszystkich miłośników przygotowania fizycznego... Krótko mówiąc, przyjazne miejsce, w którym można uprawiać niemal każdy sport!

Szczegóły kontaktu:

19 avenue du Camp, 64320 Idron

+05 (59) 53 52 59

Padel Park Rugby 64

Brakuje klubu? Chcesz zobaczyć swoje na Padel Magazine ? kontakt@padelmagazyn.fr

Blanche Cretinon

Początkowo pociągał mnie tenis, chcę się nim zainteresować padel odkryć różne ukryte strony tego sportu. Dlatego zdecydowałem się dołączyć do zespołu Padel Magazine. Do zobaczenia wkrótce na terenie!