Chociaż Australia jest znana ze swojej wspaniałej kultury tenisowej, ten kraj-kontynent dał pierwsze miejsce tenisowi padel. Uważany za najszybciej rozwijający się sport na świecie, padel stała się częścią codziennego życia Australijczyków.

Australia oferuje nawetaustralijski Padel Otwarte na marginesie turnieju Grand Chelem tenis w styczniu.

Kontynuujmy więc naszą światową wycieczkę po miejscach, w których można uprawiać ten piękny sport padel tym razem na cześć Australii.

Le Padel Sydney Północ

To centrum padel znajduje się w Sydney, 16-18 Epping Road, North Ryde NSW 2113. Padel Sydney Północ jest otwarty dla wszystkich, młodych i starych, początkujących i ekspertów. Z czterema sądami padel, oprócz ośmiu kortów tenisowych ze sztuczną murawą, to centrum zachwyci Cię. Przyjdź i skorzystaj z porad doświadczonych trenerów lub wręcz przeciwnie, rozegraj mecz w celu stworzenia więzi społecznych. Do Państwa dyspozycji jest również kiosk z pyszną kawą, aby odświeżyć się między dwiema grami.

Padel Sydney Północ
kredyt zdjęciowy Padel Sydney Północ

Wnętrz Padel Australia - Sydney

To największy klub w padel z Australii. Położony w samym sercu Sydney, 85 0'Riordan Street, Alexandria, Nowa Południowa Walia, TheWnętrz Padel jest jednym z najlepszych miejsc do zabawy padel. Przez cały rok można grać pod dachem (na jednym z czterech krytych kortów) i na zewnątrz (dwa korty zewnętrzne). Możesz przyjść i zagrać z rodziną lub przyjaciółmi, ale jeśli nie, klub znajdzie ci partnera do gry na tym samym poziomie. Wszystko po to, abyś czuł się tam dobrze!

Wnętrz Padel Australia
Kredyt na zdjęcia w pomieszczeniach Padel Australia

Padel gold Coast

Teraz przedstawimy Państwu tzw Padel gold Coast znajduje się 221 Nerang Broadbeach Rd, Carrara QLD 4211 w Queensland. Ten klub z padel jest częścią KDV Sport, kompleksu sportowego, który oferuje wiele atrakcji. Nie tylko będzie można wynająć jeden z czterech kortów padel, ale możesz też spróbować swoich sił w tenisie, fitnessie, a nawet w golfie. Dla dorosłych, dzieci lub rodzin regularnie organizowane są wieczory. Ponadto na terenie kompleksu znajduje się również hotel z basenem infinity, spa/sauną oraz restauracją. Co zrobić, żeby wszyscy się zgodzili!

Padel gold Coast
kredyt zdjęciowy Padel gold Coast

Padel Perth Reabold

Kierunek Perth teraz gdzie Padel Perth Reabold, z siedzibą pod adresem 24 Oceanic Dr, Floreat WA 6014, urodziła się w lutym 2020 r. jako córka bliźniaczek Silvii i Vanesy González-Quinones. Obie z pasją padel, postanowili oddać do użytku miejsce przyjazne wszystkim kibicom i ciekawskim padel. Jedyny w swoim rodzaju obiekt sportowo-rekreacyjny z trzema kortami tenisowymi. padel, kawiarnia z tarasem i pro-sklep. zawody kl padel są często organizowane, więc śmiało!

Padel Perth Reabold
kredyt zdjęciowy Padel Perth Reabold
Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!