Gironde, jeden z najbardziej dynamicznych działów pod względem padel, ma duże atuty dla tych, którzy chcieliby odkryć praktykę lub móc dalej grać na wakacjach.

Klub tenisowy Bordeaux

Bordeaux padel

Klub tenisowy Bordeaux jest znanym klubem tenisowym w regionie. Znany przede wszystkim z trzech wspaniałych kortów tenisowych z cegieł ceglanych, ten pionier padel w regionie oferuje 2 tory padel oświetlone na zewnątrz. Proshop pozwoli Ci znaleźć cały niezbędny sprzęt do ćwiczeń i wypić kieliszek przyjaźni w zaprzyjaźnionym klubie.

Nie panikuj, jeśli nie jesteś fanem gliny, klub oferuje 1 kort somclay oraz 2 szybkie korty zewnętrzne. Dla najmłodszych również przyjdź i odkryj mini kort tenisowy.

Współrzędne :

215 Suzon Street, Talent 33400

+05 (33) 48 93 69 XNUMX XNUMX +XNUMX (XNUMX) XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX +XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX

Klub tenisowy Bordeaux Bordeaux

Duży Padel bordeaux

Duży Padel Niebieska kraina Bordeaux bez piasku

Położony w samym sercu Decathlon Village w Bordeaux Mérignac, Big Padel to przestrzeń w 100% dedykowana do praktyki padel.

Ten klub nowej generacji ma 5 wewnętrznych torów (w tym jeden pojedynczy) i 2 zewnętrzne. Oprócz 7 boisk, Big Padel Bordeaux ma przyjemny klub, Proshop, a także taras z boiskiem do gry w bule na wieczory z przyjaciółmi.

Współrzędne :

Wioska Decathlon, 5 rue Hipparque, 33700 Mérignac

+05 (54) 51 17 11 XNUMX XNUMX +XNUMX (XNUMX) XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX +XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX

Duży Padel bordeaux

4Padel bordeaux

Bordeaux padel 4PADEL

4Padel czy klapa? padel związany ze słynną grupą Le Five. Podobnie jak w wielu miejscowościach we Francji, centrum Bordeaux oferuje padel i piłkę nożną 5-a-side.

Znajduje się w Bordeaux Lac, jest wyposażony w 7 stoków narciarskich padel kryty, idealny do ćwiczeń i uprawiania tego sportu z rodziną lub przyjaciółmi! Duży klub pozwoli Ci ugasić pragnienie po meczu!

Współrzędne :

9-13 rue Dumont D'Urville Zone Commerciale Bordeaux Lac, 33300 Bordeaux

+05 (56) 04 79 84 XNUMX XNUMX +XNUMX (XNUMX) XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX +XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX

4Padel bordeaux

MB Padel bordeaux

MB Padel bordeaux

MB Padel to przestrzeń w całości dedykowana padel. Położony na prawym brzegu Bordeaux klub obejmuje 3 boiska z padel, 2 wewnątrz i 1 na zewnątrz.

Na miejscu znajduje się również boisko do gry w bule, strefa barowo-restauracyjna i strefa relaksu idealna na zakończenie meczów, a także wypożyczalnia rakiet i piłek: początkujący są więc mile widziani!

Współrzędne :

8 rue Claude Bernard, 33560 Sainte-Eulalie

+05 (56) 52 65 20 XNUMX XNUMX +XNUMX (XNUMX) XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX +XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX

MB Padel

Tenis i Padel Klub Saint-Loubes

padel św

Klub tenisowy Loubésien znajduje się na północny wschód od Bordeaux i oferuje 5 kortów tenisowych (w tym 2 kryte), 1 padel i 1 kort tenisowy na plaży. To jedyny tak różnorodny klub w regionie!

Przyjdź i odkryj tenis i jego pochodne w Tennis and Padel klub Saint-Loubes.

Współrzędne :

44 rue Max Linder, 33450 Saint-Loubès

+05 (56) 20 49 79 XNUMX XNUMX +XNUMX (XNUMX) XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX +XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX

Tenis i Padel Klub Saint-Loubes

Coutras Tenis

Kraina Coutras

Położony wzdłuż Garonny, sto metrów od centrum miasta, klub zaprasza przez cały rok, niezależnie od tego, czy jesteś członkiem, czy nie.

Posiada 4 korty tenisowe: 3 na zewnątrz i 1 niedawno wybudowany kryty. Klub oddaje również do Państwa dyspozycji 1 tor padel, dla amatorów lub najbardziej przyzwyczajonych.

Możesz także skorzystać z klubu, by dzielić się dobrymi chwilami ze swoimi partnerami i wspierać swojego ulubionego gracza podczas turniejów.

Współrzędne :

2 Promenada Charles de Gaulle, 33230 Coutras

+05 (57) 49 12 73 XNUMX XNUMX +XNUMX (XNUMX) XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX +XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX

Coutras Tenis

Klub tenisowy Arcachon

Dron klubu tenisowego Arcachon padel

Położony w samym sercu Arcachon i położony w 3-hektarowym parku 100 m od plaży, ten ogromny klub ma w sumie 22 korty tenisowe! 10 kortów ceglanych, 10 szybkich i 2 kryte korty terbalowe.

Dla większej różnorodności klub tenisowy Arcachon wyposażył się w 2 korty tenisowe. padel pół-wewnątrz, które można całkowicie odkryć.

W klubie znajduje się również restauracja Le Sept i Proshop oferujący szeroki wybór przedmiotów związanych z tenisem i padel.

Współrzędne :

7 Avenue du Parc, 33120 Arcachon

07 85 20 35 47

Klub tenisowy Arcachon

Padel dotknąć

padel zarządzanie sportem dotykowym

Ten kompleks był pierwszym, który został zainstalowany w Bassin d'Arcachon. Jest to całkowicie kryte miejsce oferujące łącznie 5 kortów tenisowych. padel i 3 squasha.

Padel Touch oferuje wysokiej jakości powitanie w swoim klubie, wyposażonym w bar/przekąski, transmisje z różnych wydarzeń sportowych, panoramiczny widok na boiska i dobrze zaopatrzony sklep Proshop.

W tym nowoczesnym klubie organizowanych jest wiele imprez.

Współrzędne :

247 Avenue Abbé Edmé Mariotte, 33260 La-Teste-de-Buch

+06 (01) 28 76 61 XNUMX XNUMX +XNUMX (XNUMX) XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX +XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX

Padel dotknąć

Brakuje klubu? Chcesz zobaczyć swoje na Padel Magazine ? kontakt@padelmagazyn.fr

Blanche Cretinon

Początkowo pociągał mnie tenis, chcę się nim zainteresować padel odkryć różne ukryte strony tego sportu. Dlatego zdecydowałem się dołączyć do zespołu Padel Magazine. Do zobaczenia wkrótce na terenie!