Le padel kontynuuje swój rozwój, docierając tym razem do ludności tunezyjskiej.

Jeśli tam pojedziesz, wymieniliśmy różne kluby, hotele i kompleksy sportowe, w których możesz spróbować swoich sił w tym sporcie, a nawet poprawić swoje umiejętności.

Klub Olimpii

Zacznijmy od tej listy miejsc, w których możesz poćwiczyć padel w Tunezji zklub olimpijski. Położony na Berges du Lac 2 w Tunisie, ten kompleks sportowy oferuje trzy korty tenisowe padel. Nauka tego sportu jest oferowana nawet najmłodszym pod okiem kompetentnych i pełnych pasji trenerów. Możesz tam zaczekać na swoje dziecko, które odkryje uroki tej wyczynowej rywalizacji, która nauczy go ducha pracy zespołowej.

Hotel Seabel Alhambra Beach Golf & Spa

Hotel położony jest w Port El Kantaoui Seabel Alhambra oddaje do Państwa dyspozycji trzy pola padel zbudowany w lipcu 2021 r., oprócz jedenastu twardych i trzech kortów ziemnych. W ciepłej i rodzinnej atmosferze przyjdź i spróbuj tego przyjemnego sportu. Możesz również w pełni skorzystać po sesji padel spa, basen lub zjeść w jednym z wielu hotelowych barów i restauracji.

Kraina padel Seabel Alhambra
Źródło zdjęciaSeabel Alhambra

Padel Kryty la Soukra

Le Padel Kryty la Soukra w Tunisie jest pierwszym klubem padel Kryty w Tunezji. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy ekspertem w tym sporcie, przyjdź i ciesz się dwoma w pełni krytymi kortami, aby spędzić przyjazną chwilę z rodziną lub przyjaciółmi. Możesz nawet wziąć udział w turniejach P100, P250 i P1000, które klub regularnie organizuje. Kto wie, może jesteś kolejną wschodzącą gwiazdą padel !

Padel Kryty la sukra
kredyt zdjęciowy Padel Kryty la sukra

Padel Marsa

Kierunek teraz miasto Marsa, położone 18 kilometrów od Tunisu, które jest domem dlae Padel Marsa. Założona w pobliżu stanowiska archeologicznego w Kartaginie, Marsa 2070 to klub, który sprawi, że wszyscy miłośnicy padel. To pierwszy klub halowy z trzema padel do standardów WPT w Tunezji. Profesjonalna przestrzeń, którą możesz cieszyć się przez cały rok.

Padel Marsa
kredyt zdjęciowy Padel Marsa

Padel dom Tunezja

Jeśli przejeżdżasz przez Raoued, zdecydowanie zalecamy wybranie się na wycieczkę Padel dom Tunezja, przy 676 avenue Jaafer Sidi Amor, Ariana. Jednak upewnij się, zanim tam pojedziesz, że zarezerwowałeś jeden z trzech padel oferowane do wynajęcia. Każdy z kortów ma bezpieczne szklane ściany i wysokiej jakości ogrodzenia. Wszystkie warunki są spełnione, abyś mógł zapewnić najlepszą wydajność.

Padel Dom Tunezja
kredyt zdjęciowy Padel Dom Tunezja

Tenisowy klub Tunis

Aby zamknąć tę listę, rozmawiamy z tobą o dziekanie klubów tenisowych w Tunezji. Utworzony w 1923 r Tenisowy klub Tunis znajduje się pod adresem 20bis avenue Alain-Savary Belvédère. Chociaż tenis jest panem tego miejsca, padel jest tam również od 2021 r. Sąd im padel jest w ten sposób dostępny, aby podkreślić cały twój talent.

Tenisowy klub Tunis
Kredyt fotograficzny Klub tenisowy Tunisu
Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!