Gdzie śledzić na żywo mecze Blockchain.com Miami Open?

Blockchain.com Miami Open jest w pełnym rozkwicie z efektownie wyglądające plakaty półfinałowe. Chcesz oglądać mecze na żywo? Oto co robić.

Le World Padel Tour na żywo w YouTube, ten sezon się skończył. Teraz jest włączony World Padel Tour TV niech tak się stanie. Tak więc na początku tygodnia mogłeś w ten sposób za darmo śledzić ósmy i szesnasty. Ogólnie, Mecze remisowe kobiet będą transmitowane za darmo przez cały sezon World Padel Tour TV.

Jednak w przypadku ćwierćdolarówek, połówek i finałów losowania mężczyzn obwód ma różne umowy z prywatnymi kanałami telewizyjnymi i w zależności od kraju, w którym się znajdujesz, nadawcy nie są tacy sami.

Ameryka Łacińska

DirecTV transmisje w następujących krajach: Argentyna, Boliwia, Brazylia, Kolumbia, Kostaryka, Kuba, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Honduras, Nikaragua, Panama, Paragwaj, Peru, Portoryko, Dominikana, Urugwaj i Wenezuela

Niebo emituje w Meksyku

Zapping audycje w Chile

Europa, Azja i Afryka

  • Telenet audycja w Belgii
  • Movistar Plus lata w Hiszpanii
  • Canal Plus audycje w 62 krajach, m.in. we Francji, Polsce, Andorze, Monako, Szwajcarii, Słowacji, Wietnamie, Angoli, Etiopii, Rumunii…
  • Nordycki lata w Norwegii, Finlandii, Szwecji, Islandii i Danii
  • Niebo emituje we Włoszech

En Francja, od tego Blockchain.com Miami otwarte nie jest transmitowany w Canal Plus, można śledzić mecze za darmo przez World Padel Tour TV. To samo może dotyczyć innych krajów. Nie wahaj się więc przejść do aplikacji, aby sprawdzić, czy mecze są dostępne w domu!

Publié par
Xan Tafernaberry