Betclic Bordeaux Premier Padel P2 2024 dobiega końca dwa piękne finały, które można śledzić na żywo w Canal+.

Wśród pań, co nie jest zaskoczeniem, znajdziemy Gemmy Triay i Claudii Fernandez, rozstawiony z numerem 1, który będzie próbował odnieść drugie zwycięstwo na torze Premier Padel po tym, co uzyskano w Santiago. Naprzeciwko rozstawione z numerem 2 Marta Ortega i Veronica Virseda, które przeszły dotychczas burzliwą podróż i będą musiały zaprezentować się perfekcyjnie, aby zdobyć tytuł pierwszej edycji w Bordeaux.

W przypadku mężczyzn finał odbędzie się tuż po meczu kobiet, a Momo Gonzalez i Ale Ruiz, rozstawieni z numerem 3, zmierzą się z Coki Nieto i Jonem Sanzem, którzy wczoraj wywarli bardzo dobre wrażenie w meczu z Cardoną i Bergamini. Finał zapowiada się bardzo wyrównanie i niezależnie od tego, co się stanie, będzie to pierwsze zwycięstwo na torze Premier Padel dla obu par.

Od piątku oba finały będą transmitowane na żywo od godziny 14:360 w Canal+ Sport XNUMX.

Sébastien Heulot i Robin Haziza będą komentować finał kobiet, a Laura Clergue zastąpi trenera drużyny francuskiej i będzie komentować finał mężczyzn.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.