Kategorie: World Padel Tour

Gdzie zobaczyć ostatecznego mistrza World Padel Tour 2021?

Zwykle możesz śledzić World Padel Tour sur ich kanał na Youtube. Mecze są transmitowane i komentowane w języku hiszpańskim lub angielskim.

We Francji Canal+ nabył wyłączne prawa do retransmisji obwodu profesjonalnego. Od tego turnieju Masters 2021 mecze są teraz transmitowane w telewizji na szyfrowanym kanale.

Jeśli w zeszły czwartek udało Ci się śledzić niektóre mecze na Youtube, to już koniec. Spotkania nie są już transmitowane za darmo we Francji i trzeba przejść na kanały grupy Canal +, które oferują commentaires po francusku, w szczególności z dwoma konsultantami padel : Laura Clergue i Robin Haziza.

 

Już w najbliższą niedzielę, 19 grudnia 2021, po finałach kobiet i mężczyzn, kierunek CANAL+ a nie CANAL+ OFFSET jak to miało miejsce w ostatnich dniach.

Na portalach społecznościowych niektórzy wyrażali pomysł, aby zobaczyć finały wyraźnie na C8. Ale nie jestem pewien, czy CANAL+ to zaplanował, przynajmniej dla tego Mistrza Finałowego.

Oto harmonogram jutrzejszych finałów:

 • 10:05: FINAŁ KOBIET na CANAL +
 • 12:15: FINAŁ MĘŻCZYZN na CANAL +
 • 15:00: SPORT PLATEAU na KANALE +

Zobacz komentarze

 • Rozumiem, że zaczynają, że to dobrze dla widoczności padel we Francji, ale to, co zrobił Canal, jest naprawdę horrorem:
  - Dziennikarze oczywiście nie znają padel (brzmi jak komentarze RG na temat służby publicznej)
  - Tracimy komentarze w oryginalnej wersji
  - Mecze nie są odtwarzane od razu (chciałem oglądać 1/4 piątkowego wieczoru z opóźnieniem i było to niemożliwe)
  - Wątpię, czy mecze pozostaną w powtórce na zawsze, jak to miało miejsce na youtube

  Podsumowując, drożej i gorzej :-(

  Czy istnieją inne darmowe lub niedarmowe sposoby dostępu do WPT? Telewizja WPT?; Widziałem szwedzki płatny kanał w streamingu, który wydawał się transmitować wszystkie turnieje i to nie tylko od 1/4, ale niestety nie mówię po szwedzku.

Publié par
Franck Binisti