krok Genova Premier Padel P2 we Włoszech zaoferuje nam dwa wspaniałe finały z najlepszymi parami na świecie. TO finały będzie odtwarzany z 17:XNUMX w Canal+.

Bądźcie ostrożni we Francji, inaczej niż miało to miejsce w przypadku tego turnieju, gdzie mecze można było śledzić na kanale YouTube Premier Padel, finały kobiet i mężczyzn odbędą się w Canal +.

Wśród pań znajdziemy pierwszą światową parę, Paula Josemaría / Ariana Sanchez w porównaniu do wersji 2.0, Martita Ortega / Sofia Araujo.

Następnie finał mężczyzn, El Clasico, z udziałem Ale Galan / Fede Chingotto twarz Agustin Tapia / Arturo Coello.

Od 18:30 finałowy mecz będzie można oglądać w Canal Plus Sport 360 z komentarzem pary Sébastien Heulot / Robin Haziza.

Jak zawsze, udaj się do Red Bull TV, aby obejrzeć mecze od ćwierćfinału do finału Premier Padelz wyjątkiem następujących krajów: Szwajcaria, Francja, Francuskie Terytoria Zamorskie, Andora, Monako, Haiti, Belgia, Holandia, Rumunia, Węgry, Wietnam, Birma, Polska, Czechy, Wenezuela, Syria, Iran, Kuba, Korea Północna , Rosję (w tym Donieck, Krym i Ługańsk) oraz Słowację.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.