Obwód Premier Padel jest transmitowany do czterech stron świata. Szybkie przypomnienie wprowadzonego systemu.

Gdzie zobaczyć Premier Padel we Francji ?

We Francji, żeby niczego nie przegapić Premier Padel w tym roku będziesz musiał polegać na kilku platformach. Łańcuch youtube oficjalny obwód (Premier Padel YouTube) transmituje pierwsze trzy rundy każdego turnieju, od poniedziałku do środy. Canal Plus zapewnia także bezprecedensową transmisję przez cały sezon 2024. Kanał szyfrowany oferuje najlepsze momenty zawodów na żywo, a także specjalny program „Wieczór z Padel », nadawany w każdy wtorek o 21:360 w CANAL+SPORT XNUMX. Dotyczy Francji kontynentalnej i większości terytoriów zamorskich (Reunion, Majotta, Nowa Kaledonia, Polinezja Francuska, Saint-Pierre i Miquelon, Terytoria Południowe oraz Wallis i Futuna). W przypadku, gdy Canal Plus nie będzie transmitował na żywo, wydarzenia mają być dostępne na kanale YouTube. Wreszcie, w przypadku Gujany, Martyniki i Gwadelupy, przejdź do ESPN.

Gdzie zobaczyć Premier Padel w Hiszpanii ?

Po stronie iberyjskiej tak Movistar kto jest odpowiedzialny za transmisję telewizyjną elity padel. Na Hiszpanów też można liczyć Red Bull TV, dostępny bezpłatnie na iOS i Androida, który transmituje ćwierćfinały, półfinały i finały. Uwaga: aplikacja jest ograniczona we Francji…

Gdzie zobaczyć Premier Padel we Włoszech ?

We Włoszech dwie platformy nadają obwód: Sky Italia et Świetny tenis.

Inni nadawcy:

  • Być w sporcie : Algieria, Liban, Libia, Somalia, Dżibuti, Kuwejt, Mauretania, Maroko, Bahrajn, Oman, Arabia Saudyjska, Jordania, Czad, Egipt, Iran, Palestyna, Irak, Katar, Sudan Południowy, Syria, Tunezja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Jemen, Stany - Stany Zjednoczone, Kanada, Tajlandia, Hongkong, Malezja, Filipiny, Brunei, Singapur, Indonezja, Australia, Nowa Zelandia, Turcja.
  • Telewizja sportowa: Portugalia.
  • Kosmote: Grecja.
  • Viaplay: Estonia, Łotwa, Litwa, Norwegia, Dania, Finlandia, Szwecja, Islandia.
  • Odtwórz RTL: Belgia.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.