Od 1 lipca 2020 r. OuiSportSpirit wznowił więcej niż kiedykolwiek wszystkie staże sportowe w Barcelonie, niezależnie od tego, czy padel, tenis, a nawet inne zajęcia sportowe, takie jak piłka nożna, koszykówka, jazda konna, golf, taniec i sporty wodne!

Staże dla wszystkich!

Wystarczająco, aby zadowolić wszystkich niecierpliwych członków rodziny ciesz się morską wodą o temperaturze 28 ° C i słonecznym wystrojem tętniącego życiem nadmorskiego kurortu!

Dzieci, młodzież, dorośli każdy znajdzie coś dla siebie, gdy jesteś sportowcem w rodzinie, jak gdy jesteś akompaniatorem i rozumiesz, że równie przyjemnie było cieszyć się chwilami relaksu przy basenie, na piaszczystej plaży lub na ulicach Barcelony…

Indywidualne staże

Gdy OSS jeździ skrojone na miarę rozkłady jazdy„Ranne ptaszki” korzystają ze świeżości poranka od 8 rano, aby w pełni spędzić wakacje z rodziną lub przyjaciółmi przez resztę dnia.

Podczas gdy inni wolą krótki sen lub słynną hiszpańską drzemkę, która robi różnicę, ponownie wchodząc wieczorem na dwór mecze z Hiszpanami ! Bez zapomnij o weekendowej wersji turniejowej „AMERICANA”, która odniosła cały swój sukces!

Staże i języki

Są też tacy, którzy chcą skorzystać z tego doświadczenia sprecyzuj swój poziom językowy (w języku hiszpańskim lub angielskim) z niektórymi kursami „ONE to ONE” lub mieszka z rodziną goszczącą. Formuła, która jest odpowiednia dla nastolatków wysyłanych przez ich rodziców, a także samotnych dorosłych, którzy chcą się nimi dzielić Przygoda w Barcelonie w przyjazny sposób.

i ci, którzy nie mówią ani słowa po hiszpańsku ani po angielsku, nie martw się! Wielu naszych autokarów mówi po francusku…

Nie masz jeszcze planu na wakacje tego lata? Masz ochotę na specjalnie przygotowaną formułę? Od kilku dni do kilku tygodni podziel się życzeniami z OSS…

OUISPORTSPIRIT BARCELONA

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.