Czterech najlepszych graczy Padel na świecie bierze udział w otwarciu klubu tenisowego Padel Soleil w niedzielę, we wrześniu 4. Odnowiony klub będzie gospodarzem meczów wstępnych etapów Monte-Carlo Padel Master i większości zawodów kobiecych.

Gaby Reca, Juan Martín Diaz, Juan Lebron i Franco Stupaczuk to zawodnicy, którzy wezmą udział w meczu wystawienniczym i klinice z asystentami podczas inauguracji tego historycznego klubu Beausoleil.
Ekspansja padla na całym świecie zmotywowała Tennis Padel Soleil do zaoferowania większej przestrzeni do uprawiania tej dyscypliny. Przebudowa klubu była możliwa dzięki umowie między Tennis Soleil i Monte-Carlo International Sports, a w szczególności dzięki pasji do padla właścicieli tych dwóch firm, Christiana Collange i Fabrice Pastor.
W nowym kompleksie znajdą się korty Padel 4 (w tym objęte 2), a renowacja zmodernizuje szatnię i klub. Podobnie w klubie będzie szkoła Padel, prowadzona przez dwóch najlepszych specjalistów w tej dyscyplinie: Nito Brea i Gaby Reca.

Klub znajduje się w uprzywilejowanej lokalizacji w samym sercu parku Devens i niedaleko Monako. Obszar ten ma również osiem kortów tenisowych i wspaniałe zaplecze do uprawiania innych sportów (siłownia, boisko do piłki nożnej, kręgle, plac zabaw).

W Clubhouse znajduje się również bar, sklep sportowy, strefa dla dzieci, sala telewizyjna i restauracja z dużym tarasem z panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne.
Osoby zainteresowane udziałem w klinice z najlepszymi graczami na świecie mogą zarejestrować się w biurze klubu lub telefonicznie: + 33 (0) 4 93 78 06 41

KOMUNIKAT PRASOWY
Monako, 22 August 2016

Zobacz zdjęcia strony przed nowymi instalacjami:
https://www.facebook.com/PadelMagazine/photos/?tab=album&album_id=1067740096656441

Obejrzyj wideo przed nowymi instalacjami:

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.