To wielki dzień dla mieszkańców Nantes z otwarciemUrbanSoccer i UrbanPadel w Carquefou. Kompleks otworzył swoje podwoje w środę, 22 czerwca 2022 r. Antoine Pannetier (kierownik centrum) i Benjamin Sisternes (kierownik padel) byli gotowi powitać Cię i sprawić, że odkryjesz to nowe centrum jakości.

Oprócz 6 boisk do piłki nożnej 5-a-side jest też 6 padel w pełni panoramiczny kryty! Coś, co zadowoli miłośników padel którzy docenią te doskonałe warunki do gry, z dywanem Mundo (WPT) i jego 10 m wysokości.

Odkryją również kryty taras, aby być bliżej meczów, a także bar/dom klubowy z sekcją przeznaczoną wyłącznie dla graczy padel.

Od strony sportowej znajdziesz wiele wydarzeń. Benjamin zaoferuje kursy w padel dla młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach, a także turnieje i liczne zajęcia, które ożywią centrum. Co popchnąć doświadczenie padel do maksimum, aby robić postępy i dobrze się bawić.

Możesz już zarezerwować swoje boisko online na stronie:

Adres :

ZAC Moulin Boisseau

3 rue Suzanne Lenglen

44470 Carquefou

Blanche Cretinon

Początkowo pociągał mnie tenis, chcę się nim zainteresować padel odkryć różne ukryte strony tego sportu. Dlatego zdecydowałem się dołączyć do zespołu Padel Magazine. Do zobaczenia wkrótce na terenie!