Na początku roku przedstawiliśmy młoda marka który dokonał niezwykłego wejścia na rynek producentów pala. Ten ostatni to nikt innywół, szwedzka firma, która dokłada wszelkich starań, aby zapewnić entuzjastom wysokiej jakości rakiety śnieżne, a tym samym pozytywnie odpowiedzieć na zapotrzebowanie ogółu społeczeństwa.

Początkowo znana ze sprzętu do hokeja, sportu bardzo szeroko uprawianego w Skandynawii, szwedzka firma zdecydowała się włączyć całe swoje know-how do sportu, który jest obecnie w modzie: le padel.

Aby to zrobić, Oxdog wyposaża swoje palas w najlepsze technologie, aby uczynić je wyjątkowymi, a tym samym zaoferować najlepsze wrażenia graczom na wszystkich poziomach.

Cztery rodzaje gier

Jednym z pierwszych pytań, które zadajemy sobie przy zakupie pala, jest bardzo często: „Czy potrzebuję potężnego lub bardziej zorientowanego na kontrolę pala? ” lub „Która pala najlepiej pasuje do mojego stylu gry? ”

W Oxdog doskonale to rozumiemy!

Rzeczywiście, marka oferuje cztery różne kategorie, które pozwalają graczom szybko znaleźć idealną konfigurację. W ten sposób znajdujemy palas podzielone na cztery typy:

  • Power
  • Kontrola
  • Regulacja mocy
  • Kontrola mocy

Jak można się domyślić, seria Power będzie oczywiście przeznaczona dla najpotężniejszych graczy, dla których przebój nie ma tajemnic. Ze swojej strony tak zwane palasy kontrolne są idealne dla tych, którzy przede wszystkim szukają zwrotności.

Pomiędzy nimi istnieją dwie bardziej wszechstronne kategorie palas: PO/CO (Power / Control) i CO/PO (Control / Power).

Seria rakiet śnieżnych Oxdog 2023

Kula technologii

Jeśli ci powiedziano HES Carbon, DSH lub RBS, powiesz nam, że może do ciebie nie przemawiać.

Nie panikuj, wyjaśnienie przychodzi natychmiast.

Inżynierowie marki nie schodzili z drogi, kiedy projektowali tę gamę i widać to w każdym pala.

RBS – system równoważenia rakiet

Ciężarki umieszczone na palach modyfikują punkt równowagi. Górna część (4 g) zapewnia większą równowagę w górnej części, zapewniając większą moc, a dolna (8 g) bardziej równomierną równowagę. Dolny ciężar można zdjąć za pomocą śruby.

DSH

Otwór o podwójnym rozmiarze został stworzony, aby poprawić przyczepność, moc i równowagę. Dlatego DSH poprawia grywalność poza najsłodszym punktem (optymalna strefa centrowania), a także maksymalizuje moc.

HES-węgiel

HES Carbon reaguje szybciej, przenosi maksymalną energię i pozwala na zwiększoną trwałość. Ten unikalny proces węglowy w połączeniu z żywicą Oxdog optymalizuje wydajność włókna.

SilentSpeed ​​​​i PowerRibs

Rewolucyjna technologia Oxdog SilentSpeed ​​przejmuje grę padel Przenieś to na wyższy poziom dzięki PowerRibs, które przenoszą Twoją moc z większą prędkością przy mniejszym wysiłku. Dźwięk jest zmniejszony, ale nie kontrola nad piłką!

Zrozumiesz, że Oxdog uderza mocno i stara się wyrobić sobie markę na tym rozległym rynku palas de padel. Dzięki arsenałowi technologii i know-how szwedzka marka mogła zachwycić serca niejednego z Was.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.

Tagi