Oxdog Padel rozpoczyna rok z impetem, ogłaszając ważną wiadomość: rekrutację trzech graczy spośród 40 najlepszych na świecie : Javiera Barahonę (26 lat, 29. miejsce na świecie) i Javier García (24 lata, 33 lata) zjednoczmy się pod sztandarem Oxdogpo prostu jak Ignacy Sager (27 lat, 39).
według Dionizy Ugalde, odpowiedzialny za rozwój biznesu w Oxdog : „To wielki zaszczyt gościć trzech najlepszych zawodników na świecie. Z dumą ogłaszamy, że Los Javis, jeden z najlepszych duetów ubiegłego sezonu, wraz z Ignacio Sagerem, zagrają teraz wOxdog Padel. Ta współpraca pozwala nam jeszcze bardziej przybliżyć codzienne życie graczy w padla. To dopiero początek obiecującej przygody, zarówno dla nich, jak i dla nas.”
Dołączony dodoskonałość i rozwój osobisty, Oxdog Padel wybrała graczy na wznoszącej się fali, podzielających wartości marki i niosących ze sobą Obiecująca przyszłość.
Dzięki tej rekrutacji, Oxdog Padel rozpoczyna nowy sezon z solidnym składem: 7 graczy i 1 trener. W skład zespołu wchodzą obecnie: Javier González Barahona (29.), Javier García Mora (33.), Teo Zapata (35.), Noa Cánovas (39.), Ignacio Sager (39.), Arnau Ayats (55.), Víctor Mena (69.) i Ramiro Choya (trener).
