Ćwierćfinał dnia Madryt P1 kończy się w Wizink Center. 6 obecnych widzów przeżyje niezapomniany dzień ze scenariuszem godnym hollywoodzkiego klasyka.

Stupa/Lima, wzloty i upadki

„W drugim secie zacząłem popełniać błędy, aw trzecim wróciłem z dużo większą pewnością siebie. Pablo był doskonały i konsekwentny przez całą grę.” wyjaśniła Stupa na konferencji prasowej.

Analiza Argentyńczyka jest bardzo rzetelna. Po skompletowaniu perfekcyjnego pierwszego seta, Stupa i Lima pozwoliły Alexowi Ruizowi i Momo Gonzalezowi wejść do meczu. Ten ostatni był szczególnie dobry, dominując grę w drugim secie.

W ostatnim akcie Brazylijczyk i Argentyńczyk odzyskali przewagę, aby zakwalifikować się do półfinału!

Wynik końcowy: 6 / 1 3 / 6 6 / 1

Di Nenno jest smutny… ale w półfinale

Paquito Navarro i Martin Di Nenno zakwalifikowali się do półfinału Madrytu P1 dominując nad Capra/Sanchez 6/3 6/4, ale na konferencji prasowej morale było niskie.

„Jestem smutny od 4 miesięcy. Nie zamierzam tego ukrywać, to nie jest łatwe”, wyraził bardzo wzruszony Martin Di Nenno na konferencji prasowej.

Para nie bawi się dobrze i pojawiają się plotki o zbliżającym się rozłamie. Paquito odrzucił pytanie zadane przez Padel Magazine na konferencji prasowej, ale Di Nenno nie wydawał się do końca przekonany słowami swojego kolegi z drużyny. Co się stanie po Mendozie podczas rozejmu?

Paquito i Di Nenno wciąż są w ostatniej czwórce i jutro zmierzą się ze Stupą/Limą o miejsce w finale.

Lebron/Galan w szaleństwie Madrytu

Ten mecz jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych w sezonie. Pod koniec bardzo napiętego spotkania, numer 1 wygrał z wielkim sukcesem w ostatniej grze: 2/6 6/4 6/4.

Tłum z Madrytu był zaskakująco bardziej po stronie Chingotto i Tello, którzy ponownie zawiedli w trzecim secie przeciwko Hiszpanom.

Lebron i Galan zostali nawet wygwizdani w wywiadzie po meczu, który był niesłyszalny na stadionie, zagłuszony przez gwizdki.

madryleński wydawał się bardzo poruszony podczas konferencji prasowej, ale starałem się ukryć ten ból słowami: „Granie w domu było przyjemnością”.

Sanyo i Tapia w beefy

Fernando Belasteguin jest bardziej niż kiedykolwiek kwestionowany. Czy w wieku 43 lat nadal ma to, czego potrzeba, aby grać z jednym z największych talentów w grze? padel globalny ? Arturo Coello gra w Madrycie na wyjątkowym poziomie, ale wygląda na to, że jego kolega z Argentyny nie pozwolił mu ostatnio posunąć się dalej niż do ćwierćfinału.

Przeciwko Sanyo / Tapia ponownie dała się odczuć różnica poziomów w parze. Bela popełnił liczne błędy, karząc swoją parę i show.

Po drugiej stronie siatki nieustępliwi Tapia i zawsze pełen magii Sanyo będą silni, aby zakwalifikować się w dwóch setach (6/4 7/6) do ostatniej czwórki tego Madrytu P1.

Le padel nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Kiedy myśleliśmy, że już wszystko widzieliśmy, dzisiejsze mecze przypomniały nam, że padel ma nieskończoną wyobraźnię. Tego samego dnia Di Nenno przyznał się do depresji, Tello i Galan byli zdezorientowani, publiczność Madrytu gwizdała Galana i Lebrona…

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !