Ale galan i Juan Lebron byli dziś ponownie nie do pokonania, wygrywając Premier Padel Madryt P1 przeciwko Paquito Navarro i Martinowi Di Nenno po zapierającym dech w piersiach napięciu 2:28.W Wizink Center, światowy numer w Rzymie – wynik 1/5 7/6 2/6.

Publiczność z Paquito/Di Nenno

To najlepsze dopasowanie padel które mogą istnieć. Trzeci finał z czterech turniejów Premier Padel z tym samym plakatem. Paquito i Di Nenno wygrali w Doha, podczas gdy Lebron i Galan zemścili się w Rzymie.

Początek gry jest wyrównany. Czterech mężczyzn gra jak najlepiej, co sugeruje mecz szaleństwa. Centrum Wizink skanduje imię Paquito. Publiczność Madrytu wybrała swój obóz.

Na 4/3 Paquito i Di Nenno dostają punkt przełomowy. Juan Lebron próbuje wykonać mały drop, ale piłka zostaje w siatce. Przerwa się skończyła, publiczność się cieszy.

Ale bardzo trudno jest wziąć zestaw z pierwszego miejsca. Nigdy się nie poddają i po zapisaniu kilku nastaw wracają. Kiedy wydawało się, że set zmierza do tie-breaka, Martin Di Nenno wziął sprawy w swoje ręce i wygrał pierwszego seta! Paquito jest oszołomiony. 1/7

Lebron i Galan wracają

Lebron i Galan zostają zwolnieni po przerwie. Wracają na dwór i robią przerwę w wejściu.

Nie pozostawiają swoim przeciwnikom możliwości powrotu, a nawet odbicia punktu z drugą przerwą. Gra się odwraca.

Alejandro Galan podnosi poprzeczkę i to robi różnicę. W tym tygodniu Madrilenian miał problemy z dostaniem się do swoich meczów, ale gdy znalazł się w środku, jego poziom gry był fatalny dla przeciwników.

Lebron i Galan przesuwają mecz do trzeciego seta. 6/2

Siódmy tytuł w trzynastu finałach

Nie poddając się, para hiszpańsko-argentyńska ponownie zaatakowała na początku trzeciego seta: pierwsze cztery mecze były wyrównane, ale Hiszpanie utrzymali się. Co gorsza, to oni mają przerwę na oderwanie się 3/3, a potem 2/4.

Galan i Lebron w Madrycie
Galan i Lebron zwycięzcy w Madrycie

Paquito Navarro wciąż ma trochę ekstrawagancji, ale przyjmuje trafienie fizycznie, podczas gdy Di Nenno pozostaje nienaganny w obronie, nie mogąc zrobić różnicy w ataku. Naprzeciw Lebron podnosi swój poziom gry, a Galan jest imperialny pod koniec seta.
Numer 1 ponownie przełamuje się i wygrywa 6/3, wygrywając siódmy finał sezonu na 13 rywalizujących.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !