XNUMX/XNUMX finału rozpocznie się w najbliższą środę o godz Madryt P1. Publiczność w Wizink Center będzie mogła zobaczyć pierwsze bardzo duże pojedynki z udziałem najlepszych graczy na świecie.

Sanyo i Tapia, naprawdę

Tego oczekiwali wszyscy fani: Agustin Tapia i Sanyo Gutierrez zadebiutowali w dniu Premier Padel.

Argentyńczycy z łatwością wygrali swój pierwszy mecz i na początku wieczoru na korcie centralnym zmierzą się z Antonio Luque i Sergio Icardo. stworzył wczoraj niespodziankę.

Ten centralny kort zobaczy pierwsze mecze rozgrywane przez nasiona, które a priori są dla nich przystępne. Wielkie pojedynki powinny faktycznie odbyć się na torze 2.

Mecze „Caliente” na torze 2

Wiele z tych pojedynków może być ćwiartkami lub połówkami!

Pablo Lima i Franco Stupazcuk bez wątpienia będą musieli walczyć z Campagnolo / Garrido od godziny 16:XNUMX. Javi Garrido ma wielu fanów w Madrycie, a czynnik publiczny może mieć wpływ na wynik.

Bela i Coello będą musieli zdominować Mike'a Yanguasa i Coki Nieto, jeśli chcą kontynuować swoją przygodę w Wizink. Bardzo trudny mecz z parą pełną pewności siebie!

Oto pełny harmonogram meczów do śledzenia na Youtube z Premier Padel ! Będziesz także mógł skorzystać z pomeczowych konferencji prasowych na łańcuch Padel Magazine !

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !