Ogromne uczucie au P1000 Panie 4Padel bordeaux z eliminacją pary Détrivière/Martin (TS1) wg Emilie Loit i Marie Lefevre (ST9).

LEFEVRE LOIT MARTIN DETRIVIERE

Pierwsze dwa sety zacięte

Wiedzieliśmy o tym, musieliśmy uważać na parę Lefevre/Loit. W tym turnieju rozstawiony tylko z numerem 9, mimo wszystko był to bardzo dobry zespół, który znaleźliśmy na torze z numerem 4Padel. Emilie Loit, były międzynarodowy tenisistai Maria Lefevre, francuski numer 11, miał wszystko niepokoić rozstawiony 1.

Jednak pierwszy set nie zakończył się na korzyść Marie i Émilie, gdyż przegrały one po okrutnej przegranej. Melissa Martin. Ale podobnie jak poprzedniego dnia, pierwsze ziarno zostało złamane już na początku, w drugim akcie. Tym razem chociaż Melissie i Amélie udaje się wrócić do wyniku, trochę wychodzą z meczu i popełniać więcej błędów, co kosztowało ich drugiego seta.

Zwycięstwo Lefevre/Loita

W trzecim, Marie i Émilie dają z siebie wszystko padel i nadal niepokoją Melissę i Amelię. Dwóch leworęcznych zrobiło duży efekt, całkowicie destabilizując swoich przeciwników. W tej rundzie dokonują podwójnego breaka i pomimo przeciętnej gry z ich strony, przez co tracą breaka, nie pozostawiają Martinowi i Détrivière’owi szans na dogonienie ichpomimo możliwości.

STATYSTYKI LOIT LEFEVRE P1000 4PADEL

Zwycięstwo w trzech rundach dla outsiderami : 3/6 6/4 6/3. To jest Pierwszy finał Émilie Loit w P1000. Emilie i Marie ponownie odnajdą tę parę Denechau/Boura (TS2), który wygrał z czwartym rozstawionym, Majdoubiego/Bergauda : 6/3 1/6 6/2.

Finał będzie można znaleźć, w całości i na żywoNa Padel Magiczny telewizor, Z 13h30 :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.