Ulubione pary wykonały zadanie na P1000, który został zorganizowany w ten weekend o 4Padel z Bordeaux.

Dla pań finał przeciwstawił się rozstawieniom 1 i 2, a podczas spotkania z bardzo szczególną twarzą faworytki Mélissy Martin i Amélie Detrivière triumfowały nad Marie Lefevre i Mélanie Ros w trzech setach: 0/6 6/1 6/1!

Kolejne zwycięstwo w P1000 dla Mélissy Martin i Amelii Detrivière

Wśród mężczyzn znalazły się również dwie faworytki w finale: miejscowi Dorian de Meyer i Thomas Vanbauce przeciwstawili się innemu miejscowemu, Matthieu Armagnacowi, który połączył siły z Perpignanais Ludovic Cancel. Zwycięski w dwóch zestawach (7/5 6/3), Dorian i Thomas oferują sobie nowy P1000 w tym sezonie !

Dorian de Meyer i Thomas Vanbauce w towarzystwie trenera JT Peyrou

Nieobecny na WPT w Tuluzie z powodu kontuzji, Dorian de Meyer nabrał rozpędu przez cały czas trwania zawodów. Odrestaurowane młode Bordeaux ma teraz nadzieję, że będzie mogło skorzystać z wild-card dla Greenweez Paris Premier Padel Major z Thomasem, jego wieloletnim partnerem!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !