Dwa półfinały tego dnia wydali swój werdykt. Znamy tożsamość debla, który powalczy o tytuł…

Yanis Muesser i Jérémy Macchi na kleszczach

Aby wygrać, obaj akolici musieli zachować zimną krew.
Wychodząc na prowadzenie od początku meczu, duet pokazał, że jest solidny, wykorzystując kilka niedokładności Pillona i Auradou (6/4).

W drugim secie Macchi i Muesser mieli okazję na przełamanie przy stanie 2/2. Stracona szansa, która z tyłu uśmiechnie się do Lucasa i Yanna, którzy następnie prowadzą 4/2. Yanis i Jérémy będą mieli kilka okazji do odblokowania, ale na próżno. Auradou i Pillon stawiają opór i wszędzie wracają do planu.

Trzecia runda jest jednostronna, gdyż Muesser i Macchi zwiększyli intensywność. Yann i Lucas obronili pięć break pointów, ale przełamali na 3/2. Gracze z Grand Est wygrywają partię 6/4 – 3/6 – 6/2.

Jérémy Garcia i Pierre Perez Le Tiec odwracają losy meczu

Po drugiej stronie stołu Garcia i Perez Le Tiec pokonali Rubio/Dizy'ego. Po stracie pierwszego seta faworyci szybko otrząsnęli się i ponownie podnieśli napięcie. Bardziej precyzyjni i bardziej przedsiębiorczy niż ich przeciwnicy, zakończyli z hukiem. Zwycięstwo 4/6 – 6/2 – 6/2.

Kto podniesie trofeum w Créteil? Odpowiedź o 14:XNUMX…

Dziękuję Vincentowi Gallié za raport.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.