Nie było bez niespodzianek podczas 1/8 finału tego P1000 All-In Padel Sport i my zmierzaliśmy do finałowej czwórki z pierwszych czterech rozstawów. Ale to było bez liczenia na parę Ferrara/Hayet!

Pierwszy zestaw do mistrzostwa

W przeciwieństwie do rozstawionych z 3. miejsca w turnieju Jérémy'ego Ritza i Alexandre'a Leruste, zawodnicy Palavas i Sète osiągnęli pierwszorzędny występ.

Po pierwszej przerwie na początku seta byli silni do końca pierwszego seta, nawet po odrzuceniu podwójnych punktów przerwy.

Baptysta Hayet

Ritz / Leruste się trzyma

Ten sam scenariusz w drugiej rundzie, ale tym razem para Ritz/Lerust była w stanie zebrać doświadczenie przy 5 wszędzie. Vincent Ferrara, zawodnik Sète, który dzień wcześniej świętował 3 urodziny swojego klubu, zwielokrotnił się na torze. Całkowicie w zgodzie, jego partner Baptiste, który dążył do swojego trzeciego półfinału P1000, był w stanie zakończyć mecz jednym ze swoich słynnych wolejów bekhendowych!

Do zobaczenia jutro o 10 rano przeciwko Authier / Lopes TS1 tego turnieju!

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!

Tagi