Półfinały wydały swój werdykt i teraz znamy finalistów dwóch wyścigów P1000 zorganizowanych w Bouc-bel-Air.

Niespodzianka wśród pań

W pierwszej części przedpołudnia faworytki Laura Clergue i Fiona Ligi wygrały 6/4 6/4. Para Phaysouphanh / Dardaine nie mogła znaleźć rozwiązań, które mogłyby zdenerwować rozstawione 2 w tabeli.

Laura Fiona

Odwrotny scenariusz w drugim półfinale z bardzo dużym meczem Nady Majdoubiego i Déborah Alquier, które odpadły 6/2 5/3. Niestety, Wendy Barsotti zraniła się w ramię i została zmuszona do przejścia na emeryturę. Mamy dla niej nadzieję, że nie będzie to zbyt poważne przed wieloma terminami na koniec roku.

W finale więc od godz.

Wymarzony finał dla mężczyzn

Byli faworytami od czwartkowego ujawnienia tabeli i znajdą się na centralnym torze klubu. 

Najpierw bardzo solidny mecz nowej pary Loïc Le Panse/Maxime Joris, która nie pozostawiła najmniejszych szans Ferrandez/Gourre. Wygrana 6/4 6/2, która pozostawia wielkie nadzieje na tytuł dla pierwszego rozstawienia.

Loïc i Maxime zmierzą się z François Authier i Justinem Lopesem, którzy wyszli bez szwanku z dwóch kiepskich startów na planie. Prowadzony za każdym razem od przerwy przez miła niespodzianka turnieju Ferrara / Hayet wiedzieli, jak opowiedzieć o swoich doświadczeniach na tym poziomie rywalizacji, aby wygrać 6/4 7/5.

Dwa finały będą śledzone dalej nasz kanał na Youtube od 14:XNUMX

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!