Nicolasa Rouaneta et Filemona Raichmana wygrał P1000 od Casa Padel, w tę niedzielę, pod konieckontrolowany finał contre Karola Gortzouniana et Leo Benmergui (6.).

Faworyci kontra sensacja turnieju: oto w kilku słowach, co nas czekało w Île-de-France. Jednak takie są Rouaneta et Raichmana który zremisował w tym meczu jako pierwszy, rozpoczynając od dwóch kolejnych przełamań. Bardziej pilni i zdyscyplinowani niż ich wrogowie, powiększyli przewagę i bez mrugnięcia okiem wbili pierwszą rundę do kieszeni.

Po przerwie obaj outsiderzy wracają z lepszymi intencjami, aż do Leo Benmergui nie przegrywaj gry serwując na 3/3. Gra niewątpliwie zmienia się właśnie w tym momencie. Rouaneta/Raichmana spieszy się, aby wykorzystać tę okazję i odlatuje na dobre. Pierwszy rozstawiony wygrał w 1 minut gry i zdobył swój pierwszy P51 w 1000 roku.

Oprócz zawodów mężczyzn w klubie odbyły się także zawody P500 kobiet. Tytuł idzie do Sireix/Rondot, kto bije Mattei/Thauvin w dwóch setach (6/4, 6/1).

Finał będzie można obejrzeć ponownie na naszym Kanał Youtube :

https://www.youtube.com/watch?v=8AxdOudg6sc&ab_channel=PadelMagTV

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.