P1000 od Dom Padel pracuje pełną parą w Saint-Denis. Właśnie ujawniono tożsamość dwóch ostatnich par…

zdecydowanie Karola Gortzouniana et Leo Benmergui spędźcie razem wspaniały turniej. Po ich wyczynu dzień wcześniej przeciwko Dandois/Forichonspodziewano się, że obaj mężczyźni zmierzą się z Frédériciem Pommierem i Baptiste Grodeniciem. Potwierdzają swój status outsiderów i do kolejnej rundy przechodzą w dwóch setach (6/1, 6/4).

W dolnej części tabeli pojedynek Brouillard/Deknuydt i Rouanet/Raichman dotrzymał wszelkich obietnic. Rozstawieni z numerem 3 wygrali w pierwszej rundzie, ale wielcy faworyci byli w stanie odwrócić losy meczu po bardzo intensywnej grze. Końcowa ocena: 6/7, 6/4, 7/5 za Nicolasa Rouaneta et Filemona Raichmana, którzy teraz wpatrują się w trofeum.

Ostatni program w Casa Padel

Finał: Gortzounian / Benmergui – Rouanet / Raichman

Mały finał: Jabłoń / Grodenic – Brouillard / Deknuydt

Wynik tego P1000 można śledzić dalej Padel Magazyn telewizyjny.

https://www.youtube.com/watch?v=8AxdOudg6sc&ab_channel=PadelMagTV

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.