Wszyscy faworyci będą obecni na finale  Turniej kobiet P1000 w TC Vernon W finałowej czwórce,  Kran / Fontanna  et  Duchêne / Tonda  sprostali swojemu statusowi i zapewnili sobie awans do finału pomiędzy dwoma najwyżej rozstawionymi drużynami turnieju.

Kran / Fontanna solidna do końca

Nasienie 2,  Laura Robineau / Marine Fontaine  zapewnili sobie miejsce w finale, dominując  Turpin / Poirier  na wynik  7 / 5 6 / 3 To był poważny mecz, w którym przewagę zdobyli głównie w fazie ataku.

z  34 zwycięskich punktów  contre  19  Z drugiej strony, Robineau i Fontaine byli bardziej przenikliwi i konsekwentni, gdy było to potrzebne. Spełnili swoją rolę, unikając pułapki w meczu z parą, która już zaskoczyła ranking, eliminując czwartą drużynę w rankingu.

Tablica wyników zatytułowana „Statystyki” w kolorze niebieskim, z dwiema kolumnami liczbowymi i francuskimi etykietami statystyk (wygrane break pointy, zdobyty punkt, niewymuszony błąd itp.).

Duchêne / Tonda bez drżenia

W drugim półfinale  Alexise Duchêne / Charlyne Tonda Rozstawieni z numerem 1 również odpowiedzieli. Odnieśli zwycięstwo nad  Ruillard-Tuco / Giglione z numerem 3, z wynikiem  6 / 2 6 / 3 .

Kontrolowane zwycięstwo faworytów, którzy od początku turnieju potwierdzili swoją siłę. Dali przeciwnikom niewiele pola manewru i dotarli do finału po bardzo czystym biegu.

Finał o 14:00 Padel Magiczny telewizor

Finał będzie więc przeciwny  Duchêne / Tonda  à  Kran / Fontanna , tj. 1. miejsce przeciwko 2. miejscu. Logiczne zestawienie, biorąc pod uwagę remis, z dwiema parami, które sprostały swojemu rankingowi.

Spotkaj się w  13h30  aby śledzić ten finał  P1000 Vernon  bezpośrednio na  Padel Magiczny telewizor .

Benjamina Dupouya

Padla odkryłem bezpośrednio podczas turnieju i szczerze mówiąc, na początku nie bardzo mi się to podobało. Ale za drugim razem była to miłość od pierwszego wejrzenia i od tego czasu nie opuściłem ani jednego meczu. Jestem skłonny nawet nie spać do 3 w nocy, żeby obejrzeć finał Premier Padel !

Tagi