Kiedy nie ma Léi Godallier i Alix Collombon, szefami we Francji są Élodie Invernon i Charlotte Soubrie. Po raz kolejny pokazali to w ten weekend, odnosząc zwycięstwo w finale P1000 100% kobiecy, który odbył się na Big Padel bordeaux.

Ale w finale wicemistrzowie Francji byli co najmniej przepychani przez niespodziankę turnieju: Vo/Garcia. Skoro poziomu Mai Vo, od kilku lat zawodnika francuskiej drużyny, nie da się już udowodnić, nie sądziliśmy, że Manon Garcia, była 1103 w WTA, może, mając zaledwie dwa turnieje padel w nogach, aby konkurować z obcokrajowcami.

Jednak tenisistka, we własnym stylu, maltretowała wszystkich graczy, którzy w ten weekend znaleźli się na jej przekątnej! Tak bardzo, że ona i Mai prowadzili seta do zera w finale, zanim para Invernon / Soubrie wskoczyła na wyższy bieg, aby zdobyć tytuł: 2/6 6/2 6/0. Po 4Padel Colomiers, Élodie i Charlotte wygrywają nowy P1000!

W małym finale Marianne Vandaele i Fiona Ligi zdominowały parę Detriviére/Phaysouphanh.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi