Dorian De Meyer i Thomas Vanbauce oferują sobie nowe P1000 po zwycięstwie w niedzielne popołudnie w finale o godz. Ogród Rennes.

Później Perpignan tydzień temu, Dorian De Meyer i Thomas Vanbauce robią to ponownie w Rennes. Bordelais będą dominować przez cały turniej. Jako dowód, nie stracili ani jednego zestawu w Bretanii.

Po wyeliminowaniu Le Saux/Reichmann w półfinale (6), Dorian i Thomas zrewanżowali się w finale przeciwko Auradou/Forcin, która pokonała ich (2/7/6/7) w grudniu w ich klub, Big Padel Bordeaux-Mérignac. Tym razem dwaj gracze, którzy są na 17 miejscu w rankingu FFT wygrywają 6/4 6/3 i są pełni pewności siebie przed pierwszym P2000 sezonu, który odbędzie się za dwa tygodnie o godz. Padel Horyzont.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !