P1000 od Kaz A Padel na wyspie Reunion trwa pełną parą. O puchar nadal walczy osiem par.

Simon Wagner i Baptiste Moura (TS2) utrzymali swoje miejsce w meczu przeciwko Guiraud / Bruandet (6/2, 7/5). Zmierzą się z Alexisem Caponym i Valérym Bouteleux (Zdjęcie).

Simon Lafare i Baptiste Maitre spisali się znakomicie, odrzucając czwartego rozstawionego Sarrata/Romeo (4/6, 1/6). Teraz czas na stuprocentowy pojedynek Reunionese z Raoulem Teroyem i Joan Fede.

Wszystko układa się także dobrze dla TS3 Pichon de Bury/Teyssedre, który w poprzedniej rundzie spokojnie zwyciężył (6/0, 6/0). Obaj mężczyźni rzucają wyzwanie Christopherowi Verdura i Lucasowi Cohenowi Bacrie.

To samo dotyczy faworytów turnieju Benjamina Grue i Yanisa Muessera. Po miażdżącym zwycięstwie nad Sarratem/Louisem Blasquezem (6/1, 6/0) zmierzą się z Silvainem Moreau i Romainem Gutsteinem.

Plakaty kwartalne:

Wagner / Moura – Capony / Bouteleux

Iafare/Maitre – Teroy/Fede

Pichon de Bury / Teyssedre – Verdura / Cohen Bacrie

Crane/Muesser – Moreau/Gutstein

Mieszkania (Padel MagTV) :

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.

Tagi