Si la météo przyszedł trochę zakłócić pracę P1000 Kaz A Padel, konkurs będzie można jeszcze bez problemu zakończyć w poniedziałkowy wieczór.

Pierwszą dobrą wiadomością jest to, że czeka nas zupełnie nowy finał: pojedynek Réunion vs Métropole, który zapowiada się bardzo interesująco!

Istotnie, o ile w lewej części tabeli Moura i Wagner umocnili swoją pozycję, za każdym razem odnosząc sukcesy w dwóch setach, o tyle w prawej byliśmy świadkami sensacji zwycięstwem Pichon de Bury/Teyssedre nad rozstawionym z numerem 1 Grué/Muesserem!

Czy miejscowi będą mogli zrobić to ponownie dziś wieczorem od 18:30 (16:30 w kontynentalnej części Francji). Jak Państwo rozumiecie, druga dobra wiadomość jest taka, że ​​spotkanie będzie można śledzić na żywo Padel Magiczny telewizor poprzez poniższy link!

Zaktualizowana tabela:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi