Le P1000 La Pala Angers kontynuuje swój bieg i teraz będzie można go śledzić na żywo i w całości Padel Mag TV, wraz z rozpoczęciem transmisji ćwierćfinałów!

Odbędzie się zupełnie nowy ćwierćfinał, zapowiadający także nieoczekiwanego półfinalistę w tym P1000. Rzeczywiście, para Benoit Mavoungou / Benjamin Dufour skorzystał na odejściu Romaina Coiraulta / Pierre'a Pereza Le Tica (TS2) i dzięki temu dotarł do ćwierćfinału w szczególnie dobrej formie.

Ten duet spotka drugą niespodziankę na szczycie tabeli, czyli parę Romain Siette / Pierre Yves Siette, który wyeliminował ósmego rozstawionego z turnieju: Mathisa Duponta Brimboeufa i Paula Dornbergera. Zwycięstwo w trzech setach na koniec bardzo zaciętego meczu: 8/7 6/4 6/6.

W pozostałej części tabeli hierarchia została zachowana i w tabeli znajdą się czołowi rozstawieni. W retransmitowanym utworze powinniśmy znaleźć spotkanie pomiędzy Mathieu Armagnac/Morgan Mannarino et Simon Boissé / Thomas Rey.

Ćwierćfinały będą kontynuowane Padel Magiczny telewizor :

https://www.youtube.com/watch?v=VhE0q3mVvNU
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi