Równolegle z bordeaux Premier Padel P2we Francji odbywają się dwa wydarzenia P1000: jeden na Reunion, inny niedaleko granicy belgijskiej. Przegląd półfinałów.

Ostatni plac bez niespodzianek Kaz A Padel

Kaz a Padel animacja

Po przerwaniu ze względu na złą pogodę turniej Reunion został wznowiony dziś rano, ku uciesze czterech ostatnich par. Główne rozstawienia nadal trwają, począwszy od Benjamina Grue i Yannisa Muessera (1). Ci dwaj mężczyźni zmierzą się z Pichonem de Bury / Teyssedre (3) na klubowym torze panoramicznym. Po drugiej stronie stołu Simon Wagner i Baptiste Moura (2) zmierzą się z miejscowymi Simonem Iafare i Baptiste Maitre.

Trzech ocalałych, logicznie rzecz biorąc, i jedno porzucenie w Marville

4padel Marville'a

Sytuacja jest mniej więcej podobna w regionie Mozy, gdyż o trofeum będzie walczyć trzech z czterech najlepszych zawodników. Cyril Hanouna i Teo Zapata (1) musieli się wycofać ze względu na złe samopoczucie Hiszpana. Pozostawiają otwarte pole dla Guya de Chamisso / Mitjana, który zagra z Hue / Fouré (3). Druga połowa będzie szokiem, którego nie można przegapić: Perez Le Tiec / Lozano (2) przeciwko Gonzalezowi / Catteau (4).

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.

Tagi