W tę sobotę wielki dzień na P1000 w Lesigny, pełen niespodzianek, gdzie czołowe miejsca padły na oczach tłumu, który licznie przybył na pierwszy P1000 w Seine-et-Marne.

Simon Wagner i Jérémy Garcia, rozstawieni z numerem 1, stanęli na wysokości zadania podczas P1000 w Lesigny. Musieli jednak podwoić wysiłki w meczu z Romainem Coiraultem i Arthaudem Dumoulinem, rozstawionym z numerem 7. (6/2 4/6 6/4)

Thomas Rey i Alexandre Dizy, para numer 9 w tabeli, zaoferowali spektakularny mecz przeciwko Julienowi Pesowi i Florianowi Hue. To może być mecz weekendu, który zakończy się tie-breakiem w trzecim secie. Rozstawiona z numerem 3 w turnieju może żałować, ponieważ miała wiele okazji do zwycięstwa, zanim przegrała 4/2, 6/7, 5/7.

Nicolas Boutier i Thomas Seux to jedyna para, która od początku turnieju nie straciła jeszcze seta. Prawdą jest, że skorzystali z korzystnej części tabeli. W półfinale zmierzą się z Romainem Sichezem i Bilalem Dupratem, parą z 15. miejsca w tabeli, która zrobiła niespodziankę, docierając do półfinału P1000. Udało im się wyeliminować z losowania rozstawionego z numerem 2, który pokonał Seurina/Tsisentsyeva, Anthony'ego Gravejata i Alexisa Coulombeau.

W dolnej części tabeli Thomas Rey i Alexandre Dizy będą musieli pokonać ulubioną parę zawodów: Jérémy’ego Garciera i Simona Wagnera. Te dwa mecze będą transmitowane na żywo Padel Mag TV od południa. Finał zaplanowano na godzinę 15:XNUMX.

  • Dla zdjęć: ICI
  • Wszystkie informacje o turnieju: ICI

niedziela

  • Ścieżka na żywo 1
  • Ścieżka na żywo 2

sobota

  • 21:XNUMX – Aktualizacja losowania głównego
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.

Tagi