Znamy tożsamość dwóch par, które będą walczyć o puchar w Marville…

Floriana Hue i Lilian Fouré zwyciężył w 1:08 z Thomasem Mitjaną i Olivierem Guy de Chamisso (6/4, 6/2). Obaj mężczyźni wykorzystali doskonały początek meczu i prowadzili 4:0, ale potem uspokoili się i zobaczyli, jak ich przeciwnicy wracają na 4:4. Pomimo tego powrotu, TS3 przełamał się w najlepszym momencie przy 5/4 i wbił pierwszą rundę.

W drugim secie Thomas i Olivier ponownie wpadli w kłopoty i przełamali przy wyniku 2:1. Lilian i Florian są solidniejsi i logicznie wygrywają. Kwalifikują się do swojego pierwszego finału P1000 w tym sezonie.

W drugim półfinale tego dnia Pierre Perez Le Tiec i Damien Lozano przyjęli swój status. Nie drżeli w starciu z Gonzalezem / Catteau (6/2, 6/2) i celują w drugi po Montreuil sukces w P1000.

Dziękuję Vincentowi Gallié za raport.

Finał jest dostępny poniżej:

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.