Przed nami pracowity weekend Padel Arena, klub położony na przedmieściach Rouen. 3, 4 i 5 maja kompleks rzeczywiście będzie gościł męski P1000 z podwyższoną platformą, z nie mniej niż trzynastoma graczami z francuskiej pierwszej setki! Teo Zapata, który obecnie gra w ćwierćfinale rozgrywek Sewilla P2, też tam będzie. Hiszpan połączy siły z Cyrilem Hanouną, swoim stałym partnerem we Francji.

Z okazji tego wydarzenia klub organizuje także dwa konkursy. Dwie wysokiej klasy rakiety Babolat (Air Viper i Technical Viper) są do zgarnięcia w dwóch losowaniach. Wszystkie informacje można znaleźć poniżej:

Jeśli chcesz śledzić turniej z domu, nie martw się! Zawody będą transmitowane na Padel Magiczny telewizor, z ćwierćfinału, za pośrednictwem poniższych linków…

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.

Tagi